Öne çıkan

Kombi Tamir – Petek Temizliği – Su Kaçağı Tespit – Tıkanıklık Açma

Ankara Su Kaçağı Tespiti

Ankara Su Kaçağı Tespitihttps://uzmantesisatankara.com/

Ankara su kaçağı tespiti hizmeti veren uzman tesisat Ankara profesyonel cihazlar ve ustalar ile kırmadan su kaçağı tespiti yapıyor. Yaşadığımız ortamlarda karşılaşmak istemediğimiz su kaçakları artık sorun olmaktan çıkıyor. Eski yöntemler ile su kaçağı tespiti yapmak samanlıkta iğne aramak gibi bir şey olsa gerek. Çünkü tesisat boruları duvar içlerinden geçiyor ve onları gözümüz ile görmemiz imkansız. Bu yüzden su sızdıran boruyu tespit etmek için tahmin ve tecrübelere dayanarak bu işi yapmak zorunda kalıyoruz. Tabi kırdığımız noktalardan sızıntıyı bulamadığımızda her an evimiz şantiye alanına dönerek banyo veya mutfağın komple tadilata girmesine adım adım yaklaşıyoruz.

Termal Kamera İle Su Kaçağı Tespiti

Su kaçağı tespiti için kullanılan birçok yöntem var bu yöntemlerin en iyi sonuç veren cihazları sizlerle paylaşalım. Su kaçaklarında mahalle tesisatçıları tecrübelerine dayanarak tespit yapmaya çalışır bu yöntem çoğu zaman su kaçağının olduğu bölgenin tadilata girmesi sonuçlanır. Bu da bize hem maddi hem manevi olarak zarar verir. Oysaki su kaçağı tespiti yapmak için en çok tercih edilen ve sonuç alınan termal kameralar ve dinleme cihazları vardır. Termal kameralar duvar içerisinden geçen sıhhi tesisat borularını bizim görmemizi sağlar. Termal kameralar normal gözle görülmeyen ısı farklarını resim haline getirerek bizim görmemizi sağlar. Bu şekilde su sızıntısı olan bölgeyi termal kamera sayesinde rahat bir şekilde görüp su sızıntısını tespit edebiliriz.

Akustik Dinleme Cihazı İle Su Kaçağı Tespiti

Su kaçağı tespiti için kullanılan ve sonuç alınan yöntemlerden biriside dinleme cihazı ile su kaçağı bulma yöntemidir. Akustik dinleme cihazları bizim duyamadığımız en ince sesleri duymamızı sağlar. Özellikle basınç olan temiz su tesisatlarında meydana gelen su sızıntılarında bizim duyamadığımız fışkırma sesini duyarak su kaçağını bulmamızı sağlar.

Noktasal Su Kaçağı Tespiti

Su kaçağı tespiti yapmak cihazlar ile kolay ve zahmetsizdir. Su kaçağı noktasal olarak tespit edildiğinde onarımı kolaydır. Küçük bir noktadan açılan çalışma alanından su kaçağı tespit edilebilir. Termal kameralar ve dinleme cihazları su kaçağı tespitlerini noktasal olarak yapma kabiliyetine sahiptir. Sizlerde su kaçağı ile karşılaştığınızda uzman tesisat Ankara firmamızı arayarak bu hizmetimizden yararlana bilirsiniz.

Ankara Lavabo Tıkanıklığı Açma

Balgat Lavabo Tıkanıklığı Açma
Ankara Lavabo Tıkanıklığı Açma

Ankara lavabo tıkanıklığı açma olarak ev veya iş yerlerinde en çok kullanılan yer lavabolardır. Kullanma şekli ve kullanılan ürünlerin kalitesinden dolayı Ara ara lavabo tıkanıklığı problemi ile karşılaşılabilir. İlk olarak bu durum olağan görünüp İnsanlar kendi yöntemleriyle açmaya çalışabilir. Ama kullanılan kimyasal maddeler istenmeyen sonuçlara neden olur. Çok ve yanlış yöntemle kimyasal kullanıldığında, lavabo gider hattı komple zarara uğrayabilir. Bu ve benzeri durumlarda kameralı lavabo açma gibi profesyonel metot ile önüne geçilmesinde AKS TESİSAT ANKARA imdadınıza yetişmektedir.

Lavabo neden tıkanır ?

Ankara lavabo tıkanıklığı açma her evde karşılaşılan bir problemdir. Genel olarak tıkanma nedeni 2 sebepten kaynaklıdır. İlk olarak lavabonun kullanım şekli tıkanıklığa sebep olan en büyük faktördür. Mutfaktaki lavaboya dökülen çay posası, yemek artıkları ve lavabonun özensiz kullanım şekli lavabonun tıkanmasının ana nedenidir. Banyodaki giderlerde ise saç ve tüyler birikmektedir. Düzenli olarak temizlenmediğinde ise tıkanıklık meydana gelir.

  Bir sonraki tıkanma sebebi ise giderlerde kullanılan ürünlerin kalitesidir. Kalitesiz ürünler zamanla aşınarak tıkanmaya neden olur. Bu ve benzeri durumların önüne geçilmesi için giderlerde kullanılan boruların ve aparatların kalitelisini kullanmak gerekir. Lavabo tıkanıklığı açma her 2 durum sebebiyle de ihtiyaç duyulan hizmettir. AKS TESİSAT, Ankara’da ikamet eden insanlara hizmet vermektedir.

Lavabo tıkanmasında ki en büyük neden kullanıma bağlı hatalardır. Peki bu hatalar nelerdir ?

 • Lavaboda tıraş olmak, giderinde kalan sakallar özellikle pimaş borusunun dirseğinde birikerek tıkanıklığa neden olur.
 • Lavabonun giderinde kalan sabun parçaları, lavabonun süzgecinden geçerek gider borusuna yapışır çapını daraltır ve suyun yavaşlayarak gitmesine sebep olur.
 • Mutfak lavabosuna yemek artıklarını atmak, pimaş borusunda birikme yaparak tıkanıklığa neden olur.
 • Çay posasının lavaboya dökülmesi, lavabonun tıkanmasının en büyük etkenlerindendir.
 • Lavaboya yağ dökmek, pimaş borusunun içinde sertleşerek yapışır ve çapını daraltmaktadır.
 • Pimaş borusunun yapımı sırasında eğiminin tam olarak ayarlanamaması veya dirseklerin düzgü  bir şekilde ayarlanamaması da tıkanıklığa sebep olur.

AKS TESİSAT İLE KOLAY VE HIZLI ÇÖZÜM

Evin boru ve giderleriyle ilgili sorunlar insanların korkulu rüyası olmuştur. AKS TESİSAT günümüzdeki teknolojiyi yakından takip ederek tüm bu sorunların önüne geçmektedir. Kameralı lavabo açma yöntemi sayesinde, tıkanıklık olan yer cihaz yardımı ile saptanmaktadır.Her biri kendi alanında uzman olanprofesyonel ekibimiz tıkanıklık olan bölgeyi inceleyerek problem oluşumunun ana nedenini tespit eder. Sonrasında sadece hasarlı noktaya odaklı bir çalışma yaparlar. Boru değişimi gerekli ise problemli nokta çıkarılır ve kaliteli parça takılır. Bu sayede tıkanıklık problemi ortadan kalkar.

Mutfak lavabosu tıkanıklığını açma yöntemleri

Tıkanan lavabo giderleri en başta kötü kokulara neden oluyor. Peki mutfak lavabosu tıkandığı zaman nasıl yöntemler kullanılabilir.

 1. Sirke ve karbonat kullanılarak açılabilir.
 2. Sirke ve tuz kullanılarak açılabilir.
 3. Evde var ise pompa ile açılabilir.
 4. Lavabo giderine tel ve benzeri ürünler kullanılarak açılabilir.
 5. Lavabo açma kimyasalları kullanılabilir.
 6. Robot ile lavabo açma yöntemi kullanılabilir.

Biz bu konuda çok tecrübeye sahibiz. Tıkanan giderleri zarar vermeden robot ile açıyoruz. Tıkanıklığı açtıktan sonra gider tamamen Açılmış mı diye kamera ile kontrol ediyoruz. Kamera ile kontrol ettikten sonra uzman ustamız tıkanıklık sebebinin neden olduğunu size detaylı bir şekilde anlatmaktadır. Son olarak da tıkanıklığı açtıktan sonra basınçlı su ve kimyasallarla pimaş’ın içini yıkayarak sizleri tamamen bu problemden kurtarıyoruz. Balgat Lavabo Tıkanıklığı Açma

Ankara Lavabo Tıkanıklığı Açma – Robotla tıkalı lavabo nasıl açılır?

Robot cihazı tıkanan lavaboları açmak için kullanılan bir teldir. Lavabo tıkanıklığının sebebi pimaş borusunun içerisindeki bir cisim ise robot Cihaz kullanılmalıdır.

Bu cihaz lavabo borusunun içindeki maddeleri parçalayarak, iterek veya çekerek çıkarır. Pimaş’taki sıkışan maddeye göre değişmektedir. Eğer parçalanabilecek bir madde ise robot cihazının ucundaki yayına parçalama aparatı takılarak maddenin parçalanması sağlanır. Eğer parçalanamayacak bir madde ise cihazın ucuna farklı bir aparat takılır ve içerideki madde ya geri çekilir ya da rögara kadar itilir.

Kamera ile lavabo nasıl açılır ?

Kameralı görüntüleme cihazı, tıkalı lavaboya açmak için en önemli cihazdır. Robot cihazının kullanılacağı durumda, ucuna hangi aparatın takılacağını kameralı görüntüleme cihazı belirler. Lavabodaki tıkanıklık açıldıktan sonra tamamen açılıp açılmadığını kameralı görüntüleme cihazı ile kontrol edilir.

Kombi Petek Temizliği Çankaya 03123 433 33 10

Kombi Petek Temizliği Çankaya

Kombi bakımı petek temizliği Çankaya olarak tüm ilçelere servisimiz vardır. Kombi bakımı petek temizliği profesyonel olarak yapıldığında yakıt tasarrufu yanı sıra verimliliği artırır. Profesyonel olarak yapılan petek temizliği tesisat ve petek içlerindeki pas kireç ve tortuyu temizleyerek suyun daha kolay dolaşmasını sağlar. Özellikle kılıflı boru ile yapılan kombi petek tesisatlarında karşılaşılan kirlilik ortalama üç yılda bir temizlenmez ise tortu haline dönüşerek tıkanmaya kadar gider. Tesisat ve petek içlerinde biriken pas kireç ve tortu kombinin göndermiş olduğu sıcak suyun dolaşımı yavaşlatır. Akışkanlığını kaybeden su kombi pompasını zorlar, temizliğin gecikmesi durumunda pompa arızaya geçer.

Petek Temizliği Gerektiren Durumlar

 • Petek alt kısımlarının soğuk kalması
 • Faturanın normalden fazla gelmesi
 • Kombiye uzak olan peteklerin ısınmaması
 • Kombi sirkülasyon arızası vermesi
 • Kombi filtresinin sık tıkanması

Petek Alt Kısımlarının Soğuk Kalması

Kombi petek temizliği Çankaya olarak sizlere petek temizliği gerektiğini gösteren en belirgin göstergesi olan petek altlarının soğuk kalması durumundan bahsedelim. Petek alt kısımlarının soğuk kalması demek kombinin peteklere tam olarak sıcak dolduramamasından kaynaklanır. Petek alt kısımlarına sıcak suyun dolmamasına neden olan faktörlerin başında tesisat ve peteklerin içlerinde oluşan tortu ve paslar neden olur.

Faturanın Normalden Fazla Gelmesi –

Kombi bakımı petek temizliği Ankara olarak tüm ilçelere servisimiz vardır. Kombi bakımı petek temizliği profesyonel olarak yapıldığında yakıt tasarrufu yanı sıra verimliliği artırır. Profesyonel olarak yapılan petek temizliği tesisat ve petek içlerindeki pas kireç ve tortuyu temizleyerek suyun daha kolay dolaşmasını sağlar. Özellikle kılıflı boru ile yapılan kombi petek tesisatlarında karşılaşılan kirlilik ortalama üç yılda bir temizlenmez ise tortu haline dönüşerek tıkanmaya kadar gider. Tesisat ve petek içlerinde biriken pas kireç ve tortu kombinin göndermiş olduğu sıcak suyun dolaşımı yavaşlatır. Akışkanlığını kaybeden su kombi pompasını zorlar, temizliğin gecikmesi durumunda pompa arızaya geçer. Kombi petek temizliği Ankara.

Mamak Su Kaçağı Tespiti

Petek Temizliği Gerektiren Durumlar

 • Petek alt kısımlarının soğuk kalması
 • Faturanın normalden fazla gelmesi
 • Kombiye uzak olan peteklerin ısınmaması
 • Kombi sirkülasyon arızası vermesi
 • Kombi filtresinin sık tıkanması

Petek Alt Kısımlarının Soğuk Kalması – Kombi Petek Temizliği Çankaya

Kombi petek temizliği Ankara olarak sizlere petek temizliği gerektiğini gösteren en belirgin göstergesi olan petek altlarının soğuk kalması durumundan bahsedelim. Petek alt kısımlarının soğuk kalması demek kombinin peteklere tam olarak sıcak dolduramamasından kaynaklanır. Petek alt kısımlarına sıcak suyun dolmamasına neden olan faktörlerin başında tesisat ve peteklerin içlerinde oluşan tortu ve p

Petek temizliği yaptırmamız gerektiğini işaret eden durumlardan bir diğeri ise faturaların normalden fazla gelmesidir. Faturanın yüksek gelmesi bakımsız kombi ve peteklerden kaynaklanır. Bakımsız olan sistemlerde kombi ısıtmakta zorlandığı için sık devreye girer ve çıkar bu durum hem elektrik hem doğalgaz faturasının yükselmesine neden olur. Kombi petek temizliği Çankaya

Petek Temizliği Mamak

Kombiye Uzak Olan Peteklerin Hiç Isınmaması

Kombi petek sistemlerinde sık karşılaşılan sorunlardan biriside kombiye olan peteklerin hiç ısınmamasıdır. Bu durum genellikle sistemde oluşan kirlilikten dolayı kombinin uzak kalan peteklere suyu gönderememesinden dolayı meydana gelir. Tesisatta oluşan tortu kireç ve pas suyun ağırlaşmasına neden olur. Kombi ağırlaşan suyu uzak peteklere göndermez ve petekler soğuk kalır. Aks tesisat olarak profesyonel anlamda kombi bakımı ve petek temizliği için bize ulaşa bilirsiniz.

Kırmadan su kaçağı tespiti Mamak

Kombi Sirkülasyon Arızası Vermesi

Petek temizliği yaptırmamız gerektiğini gösteren son nokta kombi pompasının sirkülasyon arızası vermesidir. Kirlilik nedeni ile sirkülasyon yapamayan pompa durma noktasına gelir ve arızaya geçer. Eğer petek temizliği yapılmaz ise pompa mili dağılır ve değişime neden olur.

Kombi Petek Temizliği Çankaya

Petek temizleme işlemi bir çoğumuzun bilmediği veya önemsemeyip ertelediği önemli bir bakım hizmetidir. Peteklerinizin temizliği düzenli olarak her yıl uzman ekiplerimizce yapılmalıdır. Petek yıkama ve temizleme işlemleri düzenli yapılmayan evlerde ve işyerlerinde ısı kayıpları %30 oranında düşerken ısınma giderlerinize de %30 oranında yansımaktadır. Isınma giderlerinize yansıyan bu durumda farkında olmadan bakım ve onarım maliyetlerine de 10 katı kadar daha fazla para ödemek zorunda kalabilirsiniz.

Her sene düzenli bir şekilde petek temizleme ve yıkama işlemlerini mutlaka yaptırmanızı tavsiye ediyoruz. Bu bakımlar yapılırken daha önce fark etmediğiniz ısınmanızı ve tesisatı etkileyen diğer problemleri, kaçakları, su basıncının düşmesine neden olan sorunları da tespit etme imkanına sahip olmaktasınız. Uzman ekibimiz tarafından tüm petek temizleme ve bakım işlemleriniz özel tasarlanmış cihazlarımızla detaylı bir biçimde yapılmaktadır. Temizleme ve bakım işlemlerinden sonra petekleriniz sıfır alındığı zamanlardaki performansına dönecektir.

Petek Tesisatının Yıkanması – Petek Temizliği Çankaya

Tesisat yıkama işlemleri ısınma sistemleriniz için önemli bir bakım türü olmaktadır. Zaman içerisinde ve bakım yapılmadan kullanılan tesisatlarda kireçli su ve sıcaklıkla kaybedilen su tesisat içinde paslanma ve benzeri korozyona neden olmaktadır. Yıkanması ve bakımı düzenli bir şekilde yapılmayan petek tesisatları içinde aynı zamanda tortulaşma yaşanmaktadır. Tüm bu durumlar ise kombinizin verimini yarı yarıya düşürerek ısınma giderlerinizin artışına neden olmaktadır. Kombi Petek Temizliği Çankaya

Mümkün olduğunca her sene mutlaka peteklerle birlikte tesisatının da yıkanması gerekmektedir. Uzman ekiplerimizin kullanmış olduğu cihazlarla tesisat yıkamanın yanında tesisat görüntüleme cihazları da kullanılarak tesisatlarınızda ki sorunların tespiti için fayda sağlamaktadır. Firmamız profesyonel tesisatçı ekibimizle birlikte petek yıkama işlemlerini itina ile yaparken son teknoloji cihazlar kullanmaktadır. Tesisatlarınızın yıkanma işleminden sonra kombinizden tam bir verim almaya başlarken aynı zamanda ısı giderlerinizde de buna bağlı olarak gözle görülür düşüş yaşanacaktır. Ankara’nın tüm bölgelerine hizmet veren profesyonel tesisatçı ustalarımızla ve kullandığımız teknolojik cihazlarla arkamızda kaliteli işçilik, mutlu müşteri bırakmayı hedeflemekteyiz. Sizlerin de sorunlarınıza hızlı çözümler bulabilmemiz için bizleri aramanız yeterlidir.

Çankaya Tıkanıklık Açma – Tuvalet Tıkanıklığı Açma Ankara 0312 433 33 10

Çankaya Tıkanıklık Açma

Çankaya Tıkanıklık Açma

Robot ile Kırmadan Kanal Tuvalet Lavabo Açma Servisi

 • Tıkanık Açma
 • Tuvalet Tıkanığı Açma
 • Lavabo Tıkanıklığı Açma
 • Banyo Gideri Tıkanıklığı Açma
 • Su Kaçağı Tsepiti
 • Petek Temizliği

Çankaya Tıkanıklık Açma – Robot İle Tıkanıklık Açma

Tuvalet tıkanıkları genel olarak yetersiz pimaş meylinde zamanla biriken pisliklerden veya pimaş içerisine atılan yabancı maddelerden dolayı tıkanma meydana gelir. Tüm tuvaletlerde aynı atık soruları ile karşılaşmak mümkündür. Robot ile tıkanık açma amacı tıkanan pimaş içerisindeki maddeyi hiç bir kırılmadan robot ile almaktır.. Çankaya Tıkanıklık Açma

Balgat tıkanıklık Açma

Tuvalet Tıkanıklığı Açma Çankaya – Çankaya Tıkanıklık Açma

Pik, pimaş borularda sıkışan cisimleri, kırmadan robot ile profesyonel olarak çıkaran firmadır. Termal kamera ile tıkanığın olduğu bölgeyi tespit ederek sorunlu tuvalet gideri açma işlemini yapan tecrübeli bir firmadır. Tuvalete atılan yapancı cisimler, ıslak mendil, havlu kağıtların ve temizlik kovasının içerisinden yanlışlıkla gidere kaçan temizlik bezleri gibi bir çok olasılık tuvalet tıkanıklığına neden olabilir. Bu gibi tuvalet tıkanıklığı açma sorunları artık sorun olmaktan çıktı ve kesin sonuçlar alabileceğimiz yöntemler sayesinde kortuğumuzdan daha kolay şekilde çözüle bilir. Tıkanıklık açma Ankara

Klozet Tıkanıklığı Açma Çankaya – Çankaya Tıkanıklık Açma

Klozetlerde meydana gelen tıkanık problemlerini klozetlere özel aparatlar ile etrafı kirletmeden profesyonel olarak açıyoruz. Klozet tıkanıklığı açma Çankaya tıkanıklığa neden olan cisim yada sorunları kırmadan açar.

Lavabo Tıkanıklığı Açma Çankaya

Lavabolarda oluşan tıkanıklar gider içerisine kaçan yabancı cisimlerin birikmesi nedeni ile meydana gelir. Gider içerisine kaçan yabancı cisimler pimaşın dirsek yada meyil az olan kısımlarda zaman içerisinde çoğalarak tıkanmasına neden olur. Çankaya lavabo açma servisi olan firmamız profesyonel makine ve aparatlar ile hiç bir yere zarar vermeden, kirletmeden kesin çözümü sunuyor.

Gider Tıkanıklıkları Nelerdir ve Nasıl Önlemler Alınmalı ?

Genel olarak karşımıza çıkan tıkanmaların sebebi olarak yabancı cisimler yer almaktadır. Bu cisimler giderde birikerek suyun akışı azaltır ve tıkanmalarla birlikte taşmalara da  neden olur. Bu tür problemleri çözebilmek için birçok yöntemin tercih edilebildiğini bilmekteyiz. Öncelikle giderdeki sorunun tespit edilebilmesi gerektiğinden tıkanan lavaboların doğru bir şekilde temizlenerek, giderin açılabilmesi için ekibimizden destek alabilirsiniz. Günün her saatinde siz değerli müşterilerimize hizmet veren firmamız 24 saat destek anlayışıyla çalışmaktadır. Çankaya Tıkanıklık Açma

Yemek atıkları, tuvalet kağıtları, saç ve kıl gibi diğer atıklar genelde giderlerin tıkanmasına neden olabilmektedir. Bu yüzden firmamız tıkanıklık açma çözümlerinde bulunurken sizlere uyarılarda bulunarak bu tür maddeleri giderlerinize atmamanız gerektiğini bildirmektedir. Çünkü bu şekilde kullanılan lavabolarda tıkanıklıkların giderilmesi daha da zor bir hale gelebilmektedir. Her zaman ihtiyaç duyduğunuzda sizlerin yardımınıza koşacak olan uzman ekiplerimiz ihtiyaç duyduğunuz her türlü durumda sizlere kesin çözüm ve uygun fiyat ile hizmet verecektir.

Su kaçağı Tespiti Balgat

Tıkanıklık Açma Ankara ve Tuvalet Tıkanıklığı Açma

Özellikle tuvaletlerde yaşanabilen olası sorunlar gündeme geldiğinde ise tuvalet kağıtları gibi atıklarında tıkanıklığa sebebiyet verdiği bilinmektedir. O yüzden tuvalete bu tür atıkları atmamanıztavsiye edilmektedir. Bulaşık yıkarken de yemek artıkları çöpe döktükten sonra yıkamaya geçmeniz lavabo giderlerinizi temiz tutabilmeniz için önem arz etmektedir. Banyolarda ise kıl ve saç temizliği yapılabilmekte ve giderde biriken bu atıklar zaman içinde tıkanmalara neden olabilmektedir. Bu tür sorunlarla karşılaşmanız durumunda firmamız ile iletişime geçerek en kısa zamanda sizlere hizmet vermemizi sağlamalısınız. Çankaya Tıkanıklık Açma

Çankaya Tıkanıklık Açma ekibimiz; banyo, mutfak ve tuvaletlerinizde yaşanan her türlü tesisat problemlerinde sizlere en kısa sürede destekte bulunmamız gerektiğinde herhangi bir paniğe kapılmadan bizlere ulaşabilirsiniz. Genellikle bir tıkanıklık söz konusu olduğunda bütün evi saran bir kokuya maruz kalmaktasınız. Bu tür kötü durumlarla karşılaşmamak için ve en iyi çözümlerle sonuç alabilmek için firmamız tüm tesisat işlerinizde sizlere en kısa zamanda hizmet verecektir. Yaşam alanlarınızın kaliteli ve güvenli bir şekilde iyileştirebilmek ve kalıcı çözümler bulabilmek için haftanın her günü arayabilir ve hizmet alabilirsiniz.

Etlik Su Tesisatçısı 0312 433 33 10 Servis

Etlik Su Tasisatçısı

Etlik Su Tesisatçısı ekibimiz ile sizlere daha iyi hizmet verebilmek için son teknoloji cihazlar ve işinin ehli ustalarımız ile sizden gelecek telefonları bekliyoruz. Ankara geneline kırmadan su kaçağı tespiti hizmeti veriyoruz. Su kaçağı yaşadığımız ortamlarda karşılaşmak istemediğimiz can sıkıcı arızalardan birisidir. Su kaçakları kimi zaman sıhhi tesisat yapılırken meydana gelen hatalar, kimi zaman ise aşınmalar ve çürümeler ile meydana gelen sorunlar yüzünden meydana gelir. Su kaçağı tespiti yapmak için çoğu zaman tahminler ile hareket edilir. Tahmin ile yapılan su kaçağı tespitleri çoğu zaman su sızıntısının meydana gelen ortamın komple değişmesine neden olur. Küçük bir su sızıntısı yüzünden banyo yada mutfağın komple değiştirmek hem maddi hem manevi açıdan zor bir işlemdir. Etlik Su Tesisatçısı..

Hizmetlerimiz

 • Kamera İle Su Kaçağı Tespiti
 • Dinleme Cihazı İle Su Kaçağı Bulma
 • Robot İle Tıkanıklık Açma
 • Kombi Tamiri ve Petek Temizliği
 • Kombi Tesisatında Kırmadan Su Kaçağı Tamiri
 • Su Kaçağı Olup Olmadığını Nasıl Anlarız ?
 • Doğalgaz Tesisatı
Su Kaçağı Tespiti Etlik

Etlik Su Kaçağı Tespiti Yöntemleri

Aks tesisat olarak 2014 yılından beri Ankara sıhhi tesisat ve su kaçağı tespiti ve onarımı hizmetleri veriyoruz. Su kaçakları konusunda uzun zamandır hizmet veren aks tesisat profesyonel cihazlar ile kırmadan dökmeden su kaçağı tespiti yapıyor. Su kaçağı tespiti için kullanılan birçok yöntem vardır bu yöntemler su kaçağının hangi şekilde olduğuna bağlı olarak uygulanır. Su kaçağı tespiti yapa bilmek için kullanılan cihazları şöyle sıralaya biliriz. Termal kamera ile su kaçağı tespiti, dinleme cihazı ile su kaçağı tespiti olmak üzere bu iki yöntem en çok kullanılan yöntemlerdir. Etlik Su Tesisatçısı

İncirli Termal Kamera ile Su Kaçağı Tespiti

Termal kamera ile su kaçağı tespiti yöntemi en çok tercih edilen yöntemdir. Termal kameralar bizim normal göz ile göremediğimiz duvar içlerinde kalan boruların yerlerini görmemizi sağlar. Bu nedenle tesisat borularının nereden geçtiğini normal gözle rahat şekilde görebiliriz. Buda su kaçaklarını noktasal olarak tespit etmemizi sağlar. Termal kameralar bunu yaparken kamera ile görmek istediğimiz alandaki ısı farklılıklarını ayırarak cisimleri fotoğraf halinde görmemizi sağlar. Termal kameralar bir çok alanda olduğu gibi su kaçağı tespiti içinde çözüm üretmeye yardımcı oluyor. Etlik Su Tesisatçısı.

etlik su tesisatı

Dinleme Cihazı İle Su Kaçağı Tespiti Etlik

Su kaçağı tespiti için kullanılan etkili yöntemlerden diğeri ise dinleme cihazı ile su kaçağı tespiti yöntemidir. Bu yöntem genellikle temiz su yani basınçlı olan tesisatlar için kullanılır. Cihazın su sızıntısı olan bölgeye tutularak basınçla çıkan sesi duymamızı sağlar. Bu şekilde su kaçağı olan yeri noktasal olarak bulabilmemizi sağlar. Sesin geldiği noktayı termal kamera ile tarayarak borunun geçtiği noktayı tam olarak tespit edebiliriz.

Aks Tesisat & Etlik Su Tesisatçısı

Ankara’da Aks tesisat olarak sıhhi tesisat alanında 8 yıldır hizmet firmamız yaşadığınız alanlarda oluşan su kaçaklarını, profesyonel cihazlar ile hızlı ve kesin çözüler sunuyoruz. Önceliğimiz kesinlikle güvenilir ve müşteri memnuniyeti ile güvenilir bir firma olmaktır. Son teknoloji cihazlar ile sıhhi tesisat alanında su kaçağı tespiti, robotla kırmadan tıkanıklık açma, kombi tamir ve petek temizliği tüm tadilat işlerinizde profesyonel hizmet sunuyoruz.

Termal kamera ile su kaçağı tespiti yöntemi en çok tercih edilen yöntemdir. Termal kameralar bizim normal göz ile göremediğimiz duvar içlerinde kalan boruların yerlerini görmemizi sağlar. Bu nedenle tesisat borularının nereden geçtiğini normal gözle rahat şekilde görebiliriz. Buda su kaçaklarını noktasal olarak tespit etmemizi sağlar. Termal kameralar bunu yaparken kamera ile görmek istediğimiz alandaki ısı farklılıklarını ayırarak cisimleri fotoğraf halinde görmemizi sağlar. Termal kameralar bir çok alanda olduğu gibi su kaçağı tespiti içinde çözüm üretmeye yardımcı oluyor.

Etlik Su Tesisatçısı ekibimiz yaşadığımız alanlarda karşılaşmak istemediğimiz su sızıntıları hayatımızı olumsuz yönde hem maddi hem manevi olarak etkiliyor. Su kaçağı olduğunu anladığımız zaman almamız gereken bazı önlemler var. Su sızıntısı başladığında bula bildiği en kolay yoldan ilerlemeye başlar. Girebileceği en kolay yerlerden biriside elektrik tesisatlarıdır, su elektrik tesisatının içinde olduğu kanal çerisinde ilerleyerek ışık anahtarlarına kadar ulaşır. Bu durum lambayı yakmak için düğmeye basıldığında elektrik çarpma ihtimalini artırıyor. Bu yüzden su kaçağı olduğunda elektrik kesmek için sigortaları indirmemiz gerekmektedir.

Etlik su kaçak tespiti

Evimizde Su Kaçağı Olup Olmadığını Nasıl Anlarız ?

Su kaçağı olduğunu düşünüyoruz çünkü su faturamız normalden fazla geliyor ama gözle görülür bir su sızıntısı yok diyorsanız. Size izah edeceğimiz yöntemi uygulamanız gerçekten bir su sızıntısı olup olmadığını öğrenmiş olacaksınız. Kesin sonuç alabilmemiz için şüphelendiğimiz yerin sayaç endeksini yazmamız gerekiyor. Daha sonra tüm muslukları kapattığımızdan emim olmamız gerekiyor ve belli bir zaman dilimi belirleyerek o zaman içerisinde suyu hiç kullanmadan sayacın endeksinin o zaman dilimi içerinde değişip değişmediğini kontrol etmemiz gerekiyor. Eğer su sayacı üzerindeki endeks değişmiş ise tesisatımızda kaçak olduğu kesin olarak anlaşılıyor. Bu tür bir su kaçağını tespitini yapmak için termal kamera ve dinleme cihazı ile kesin sonuç sunan aks tesisat olarak bizden yardım ala bilirsiniz.

Termal kamera ile su kaçağı tespiti yöntemi en çok tercih edilen yöntemdir. Termal kameralar bizim normal göz ile göremediğimiz duvar içlerinde kalan boruların yerlerini görmemizi sağlar. Bu nedenle tesisat borularının nereden geçtiğini normal gözle rahat şekilde görebiliriz. Buda su kaçaklarını noktasal olarak tespit etmemizi sağlar. Termal kameralar bunu yaparken kamera ile görmek istediğimiz alandaki ısı farklılıklarını ayırarak cisimleri fotoğraf halinde görmemizi sağlar. Termal kameralar bir çok alanda olduğu gibi su kaçağı tespiti içinde çözüm üretmeye yardımcı oluyor. Etlik Su Tesisatçısı.

Duvarda Oluşan Su Sızıntısını Nasıl Tespit Edebiliriz ?

Duvarda oluşan su kaçağı giderek duvarınıza yayılmaya başladıysa hemen profesyonel bir tesisatçıdan yardım almanızı öneriyoruz. Bu tür sızıntıların noktasal olarak tespiti cihazlar ile mümkündür. Özellikle temiz su kaçaklarında duvardan geçen tesisatın yerini tam olarak görebilen termal kameralar ve basınçla fışkıran suyun en ince sesini duya bilen dinleme cihazları ile noktasal su kaçağı tespiti yapa biliyoruz. Etlik Su Tesisatçısı.

Duvar İçindeki Borunun Yerinin Tespiti Nasıl Yapılır ?

Su sızıntıları genellikle duvar içlerinde oldukları için gözümüzde tesisat borusunun nereden geçtiğini bilemeyiz. Bunun için kullanılan profesyonel cihazların başında termal kameralar geliyor. Termal kameralar görmek istediğimiz alanın yüzeyine göndermiş olduğu kızılötesi ışınlar sayesinde duvar içerisindeki cisimlerin ısı farklılıklarını fotoğrafa dönüştürür. Bu sayede tesisat borusunun geçtiği yeri tam olarak göre biliriz. Termal kamera ile su kaçağı tespiti yapan firmamız her zaman hizmetinizdedir.

Kombi Tesisatı Su Kaçakları Tespiti ve Tamiri

Kombi tesisatlarında sık karşılaşılan sürekli su seviyesinin düşmesi kombi tesisatında su kaçağı olduğunu işaret eder. Kombi tesisatında olan su kaçağı ilk belirti olarak sürek bar göstergesinin düşmesi şeklindedir. Bar göstergesinin düşmesi kombi içerisinde olması gereken suyun tesisatta olan bir kaçak nedeni ile dışarıya sızdığını işaret eder. Kombi petek tesisatında olan bir kaçağı tamir etmek normal bir su tesisatında olan su kaçağını tamir etmek arasındaki fark vardır. Temiz su tesisatında olan su kaçağını kırmadan tamir etme olasılığı azdır. Kombi tesisatında olan su kaçağını ile özel bir kimyasal kullanılarak tamir etme imkanı bulunmaktadır.

Kombi Petek Temizliği Etlik

Etlik Su Kaçağı Tespiti Nerelerde Yapılmaktadır?

Etlik Tesisatçısı ekibimiz, konutlarda ve işyerlerinde su kaçak tespiti yapabilmek için çeşitli yöntemlere başvurulmaktadır. Klasik yöntemlerle yapılan su kaçak tespitlerinde sızıntının bulunduğu yeri tespit edebilmek için belirli yerlerin kırılması yada sökülmesi gerekmektedir. Günümüz teknolojisi ve imkanlarıyla bu tür işlemlere gerek kalmadan su kaçak tespitini rahatlıkla yapabilmekteyiz.

Son teknoloji ile geliştirilen cihazlarla yapılan kaçak tespitlerini uzman personellerimiz gerçekleştirmektedir.  Sesli ve görüntülü şekilde su kaçağının veya sızıntının bulunduğu yer tam olarak belirlenebilmekte ve onarımlar güvenli bir şekilde yerine getirilebilmektedir. Profesyonel ekibimiz tarafından gerçekleştirilen hizmetimiz kusursuz olarak yerine getirilerek siz değerli müşterilerimizin beklentileri en üst seviyede karşılanmaktadır.

Etlik Su Tesisatçısı ve Tıkanıklık Açma

Etlik Su Tesisatçısı ekibimiz, gider borularındaki sızıntıları tespit edebilmek için kameralarımızı kullanırken, temiz su tesisatındaki sızıntıları da ses dalgalarıyla tespit edebilmekteyiz. Su kaçakları, duvarlarda yada fayanslarda meydana gelen su damlacıklarıyla anlaşılabilmektedir. Kimi zamanda yaşanan sızıntı gözle görülemeyebilir. Gözle görülemeyen sızıntılara ise gizli kaçak adı verilmekte ve genellikle bu kaçak komşularınızın haber vermesiyle anlaşılabilmektedir. Önceki zamanlarda bu tür sızıntıların onarımı ve ortadan kaldırılması hem zahmetli olmakta hem de maddi olarak çok fazla bütçenize yansımaktaydı. Çünkü kaçakları tespit edebilmek için bütün bir duvarların veya fayansın kırılması gerekebilmekteydi. Fakat gelişen teknolojiyle bu kaçaklar modern yöntemlerle rahatlıkla tespit edilebilmekte ve minimum maliyetle onarımı yapılabilmektedir.

İncirli Su Tesisatçısı 0312 433 33 10 Servis

İncirli Su Tesisatçısı

İncirli Su Tesisatçısı ekibimiz ile sizlere daha iyi hizmet verebilmek için son teknoloji cihazlar ve işinin ehli ustalarımız ile sizden gelecek telefonları bekliyoruz. Ankara geneline kırmadan su kaçağı tespiti hizmeti veriyoruz. Su kaçağı yaşadığımız ortamlarda karşılaşmak istemediğimiz can sıkıcı arızalardan birisidir. Su kaçakları kimi zaman sıhhi tesisat yapılırken meydana gelen hatalar, kimi zaman ise aşınmalar ve çürümeler ile meydana gelen sorunlar yüzünden meydana gelir. Su kaçağı tespiti yapmak için çoğu zaman tahminler ile hareket edilir. Tahmin ile yapılan su kaçağı tespitleri çoğu zaman su sızıntısının meydana gelen ortamın komple değişmesine neden olur. Küçük bir su sızıntısı yüzünden banyo yada mutfağın komple değiştirmek hem maddi hem manevi açıdan zor bir işlemdir. İncirli Su Tesisatçısı..

Hizmetlerimiz

 • Kamera İle Su Kaçağı Tespiti
 • Dinleme Cihazı İle Su Kaçağı Bulma
 • Robot İle Tıkanıklık Açma
 • Kombi Tamiri ve Petek Temizliği
 • Kombi Tesisatında Kırmadan Su Kaçağı Tamiri
 • Su Kaçağı Olup Olmadığını Nasıl Anlarız ?
 • Doğalgaz Tesisatı
Su Kaçağı Tespiti İncirli

Aktepe Su Kaçağı Tespiti Yöntemleri

Aks tesisat olarak 2014 yılından beri Ankara sıhhi tesisat ve su kaçağı tespiti ve onarımı hizmetleri veriyoruz. Su kaçakları konusunda uzun zamandır hizmet veren aks tesisat profesyonel cihazlar ile kırmadan dökmeden su kaçağı tespiti yapıyor. Su kaçağı tespiti için kullanılan birçok yöntem vardır bu yöntemler su kaçağının hangi şekilde olduğuna bağlı olarak uygulanır. Su kaçağı tespiti yapa bilmek için kullanılan cihazları şöyle sıralaya biliriz. Termal kamera ile su kaçağı tespiti, dinleme cihazı ile su kaçağı tespiti olmak üzere bu iki yöntem en çok kullanılan yöntemlerdir. İncirli Su Tesisatçısı

İncirli Termal Kamera ile Su Kaçağı Tespiti

Termal kamera ile su kaçağı tespiti yöntemi en çok tercih edilen yöntemdir. Termal kameralar bizim normal göz ile göremediğimiz duvar içlerinde kalan boruların yerlerini görmemizi sağlar. Bu nedenle tesisat borularının nereden geçtiğini normal gözle rahat şekilde görebiliriz. Buda su kaçaklarını noktasal olarak tespit etmemizi sağlar. Termal kameralar bunu yaparken kamera ile görmek istediğimiz alandaki ısı farklılıklarını ayırarak cisimleri fotoğraf halinde görmemizi sağlar. Termal kameralar bir çok alanda olduğu gibi su kaçağı tespiti içinde çözüm üretmeye yardımcı oluyor. İncirli Su Tesisatçısı.

İncirli su tesisatı

Dinleme Cihazı İle Su Kaçağı Tespiti İncirli

Su kaçağı tespiti için kullanılan etkili yöntemlerden diğeri ise dinleme cihazı ile su kaçağı tespiti yöntemidir. Bu yöntem genellikle temiz su yani basınçlı olan tesisatlar için kullanılır. Cihazın su sızıntısı olan bölgeye tutularak basınçla çıkan sesi duymamızı sağlar. Bu şekilde su kaçağı olan yeri noktasal olarak bulabilmemizi sağlar. Sesin geldiği noktayı termal kamera ile tarayarak borunun geçtiği noktayı tam olarak tespit edebiliriz.

Aks Tesisat & İncirli Su Tesisatçısı

Ankara’da Aks tesisat olarak sıhhi tesisat alanında 8 yıldır hizmet firmamız yaşadığınız alanlarda oluşan su kaçaklarını, profesyonel cihazlar ile hızlı ve kesin çözüler sunuyoruz. Önceliğimiz kesinlikle güvenilir ve müşteri memnuniyeti ile güvenilir bir firma olmaktır. Son teknoloji cihazlar ile sıhhi tesisat alanında su kaçağı tespiti, robotla kırmadan tıkanıklık açma, kombi tamir ve petek temizliği tüm tadilat işlerinizde profesyonel hizmet sunuyoruz.

Termal kamera ile su kaçağı tespiti yöntemi en çok tercih edilen yöntemdir. Termal kameralar bizim normal göz ile göremediğimiz duvar içlerinde kalan boruların yerlerini görmemizi sağlar. Bu nedenle tesisat borularının nereden geçtiğini normal gözle rahat şekilde görebiliriz. Buda su kaçaklarını noktasal olarak tespit etmemizi sağlar. Termal kameralar bunu yaparken kamera ile görmek istediğimiz alandaki ısı farklılıklarını ayırarak cisimleri fotoğraf halinde görmemizi sağlar. Termal kameralar bir çok alanda olduğu gibi su kaçağı tespiti içinde çözüm üretmeye yardımcı oluyor.

İncirli Su Tesisatçısı ekibimiz yaşadığımız alanlarda karşılaşmak istemediğimiz su sızıntıları hayatımızı olumsuz yönde hem maddi hem manevi olarak etkiliyor. Su kaçağı olduğunu anladığımız zaman almamız gereken bazı önlemler var. Su sızıntısı başladığında bula bildiği en kolay yoldan ilerlemeye başlar. Girebileceği en kolay yerlerden biriside elektrik tesisatlarıdır, su elektrik tesisatının içinde olduğu kanal çerisinde ilerleyerek ışık anahtarlarına kadar ulaşır. Bu durum lambayı yakmak için düğmeye basıldığında elektrik çarpma ihtimalini artırıyor. Bu yüzden su kaçağı olduğunda elektrik kesmek için sigortaları indirmemiz gerekmektedir.

İncirli su kaçak tespiti

Evimizde Su Kaçağı Olup Olmadığını Nasıl Anlarız ?

Su kaçağı olduğunu düşünüyoruz çünkü su faturamız normalden fazla geliyor ama gözle görülür bir su sızıntısı yok diyorsanız. Size izah edeceğimiz yöntemi uygulamanız gerçekten bir su sızıntısı olup olmadığını öğrenmiş olacaksınız. Kesin sonuç alabilmemiz için şüphelendiğimiz yerin sayaç endeksini yazmamız gerekiyor. Daha sonra tüm muslukları kapattığımızdan emim olmamız gerekiyor ve belli bir zaman dilimi belirleyerek o zaman içerisinde suyu hiç kullanmadan sayacın endeksinin o zaman dilimi içerinde değişip değişmediğini kontrol etmemiz gerekiyor. Eğer su sayacı üzerindeki endeks değişmiş ise tesisatımızda kaçak olduğu kesin olarak anlaşılıyor. Bu tür bir su kaçağını tespitini yapmak için termal kamera ve dinleme cihazı ile kesin sonuç sunan aks tesisat olarak bizden yardım ala bilirsiniz.

Termal kamera ile su kaçağı tespiti yöntemi en çok tercih edilen yöntemdir. Termal kameralar bizim normal göz ile göremediğimiz duvar içlerinde kalan boruların yerlerini görmemizi sağlar. Bu nedenle tesisat borularının nereden geçtiğini normal gözle rahat şekilde görebiliriz. Buda su kaçaklarını noktasal olarak tespit etmemizi sağlar. Termal kameralar bunu yaparken kamera ile görmek istediğimiz alandaki ısı farklılıklarını ayırarak cisimleri fotoğraf halinde görmemizi sağlar. Termal kameralar bir çok alanda olduğu gibi su kaçağı tespiti içinde çözüm üretmeye yardımcı oluyor. İncirli Su Tesisatçısı.

Duvarda Oluşan Su Sızıntısını Nasıl Tespit Edebiliriz ?

Duvarda oluşan su kaçağı giderek duvarınıza yayılmaya başladıysa hemen profesyonel bir tesisatçıdan yardım almanızı öneriyoruz. Bu tür sızıntıların noktasal olarak tespiti cihazlar ile mümkündür. Özellikle temiz su kaçaklarında duvardan geçen tesisatın yerini tam olarak görebilen termal kameralar ve basınçla fışkıran suyun en ince sesini duya bilen dinleme cihazları ile noktasal su kaçağı tespiti yapa biliyoruz. İncirli Su Tesisatçısı.

Duvar İçindeki Borunun Yerinin Tespiti Nasıl Yapılır ?

Su sızıntıları genellikle duvar içlerinde oldukları için gözümüzde tesisat borusunun nereden geçtiğini bilemeyiz. Bunun için kullanılan profesyonel cihazların başında termal kameralar geliyor. Termal kameralar görmek istediğimiz alanın yüzeyine göndermiş olduğu kızılötesi ışınlar sayesinde duvar içerisindeki cisimlerin ısı farklılıklarını fotoğrafa dönüştürür. Bu sayede tesisat borusunun geçtiği yeri tam olarak göre biliriz. Termal kamera ile su kaçağı tespiti yapan firmamız her zaman hizmetinizdedir.

Kombi Tesisatı Su Kaçakları Tespiti ve Tamiri

Kombi tesisatlarında sık karşılaşılan sürekli su seviyesinin düşmesi kombi tesisatında su kaçağı olduğunu işaret eder. Kombi tesisatında olan su kaçağı ilk belirti olarak sürek bar göstergesinin düşmesi şeklindedir. Bar göstergesinin düşmesi kombi içerisinde olması gereken suyun tesisatta olan bir kaçak nedeni ile dışarıya sızdığını işaret eder. Kombi petek tesisatında olan bir kaçağı tamir etmek normal bir su tesisatında olan su kaçağını tamir etmek arasındaki fark vardır. Temiz su tesisatında olan su kaçağını kırmadan tamir etme olasılığı azdır. Kombi tesisatında olan su kaçağını ile özel bir kimyasal kullanılarak tamir etme imkanı bulunmaktadır.

Kombi Petek Temizliği İncirli

İncirli Su Kaçağı Tespiti Nerelerde Yapılmaktadır?

İncirli Tesisatçısı ekibimiz, konutlarda ve işyerlerinde su kaçak tespiti yapabilmek için çeşitli yöntemlere başvurulmaktadır. Klasik yöntemlerle yapılan su kaçak tespitlerinde sızıntının bulunduğu yeri tespit edebilmek için belirli yerlerin kırılması yada sökülmesi gerekmektedir. Günümüz teknolojisi ve imkanlarıyla bu tür işlemlere gerek kalmadan su kaçak tespitini rahatlıkla yapabilmekteyiz.

Son teknoloji ile geliştirilen cihazlarla yapılan kaçak tespitlerini uzman personellerimiz gerçekleştirmektedir.  Sesli ve görüntülü şekilde su kaçağının veya sızıntının bulunduğu yer tam olarak belirlenebilmekte ve onarımlar güvenli bir şekilde yerine getirilebilmektedir. Profesyonel ekibimiz tarafından gerçekleştirilen hizmetimiz kusursuz olarak yerine getirilerek siz değerli müşterilerimizin beklentileri en üst seviyede karşılanmaktadır.

İncirli Su Tesisatçısı ve Tıkanıklık Açma

İncirli Su Tesisatçısı ekibimiz, gider borularındaki sızıntıları tespit edebilmek için kameralarımızı kullanırken, temiz su tesisatındaki sızıntıları da ses dalgalarıyla tespit edebilmekteyiz. Su kaçakları, duvarlarda yada fayanslarda meydana gelen su damlacıklarıyla anlaşılabilmektedir. Kimi zamanda yaşanan sızıntı gözle görülemeyebilir. Gözle görülemeyen sızıntılara ise gizli kaçak adı verilmekte ve genellikle bu kaçak komşularınızın haber vermesiyle anlaşılabilmektedir. Önceki zamanlarda bu tür sızıntıların onarımı ve ortadan kaldırılması hem zahmetli olmakta hem de maddi olarak çok fazla bütçenize yansımaktaydı. Çünkü kaçakları tespit edebilmek için bütün bir duvarların veya fayansın kırılması gerekebilmekteydi. Fakat gelişen teknolojiyle bu kaçaklar modern yöntemlerle rahatlıkla tespit edilebilmekte ve minimum maliyetle onarımı yapılabilmektedir.

Aktepe Su Tesisatçısı 0312 433 33 10 Servis

Aktepe Su Tasisatçısı

Aktepe Su Tesisatçısı ekibimiz ile sizlere daha iyi hizmet verebilmek için son teknoloji cihazlar ve işinin ehli ustalarımız ile sizden gelecek telefonları bekliyoruz. Ankara geneline kırmadan su kaçağı tespiti hizmeti veriyoruz. Su kaçağı yaşadığımız ortamlarda karşılaşmak istemediğimiz can sıkıcı arızalardan birisidir. Su kaçakları kimi zaman sıhhi tesisat yapılırken meydana gelen hatalar, kimi zaman ise aşınmalar ve çürümeler ile meydana gelen sorunlar yüzünden meydana gelir. Su kaçağı tespiti yapmak için çoğu zaman tahminler ile hareket edilir. Tahmin ile yapılan su kaçağı tespitleri çoğu zaman su sızıntısının meydana gelen ortamın komple değişmesine neden olur. Küçük bir su sızıntısı yüzünden banyo yada mutfağın komple değiştirmek hem maddi hem manevi açıdan zor bir işlemdir. Aktepe Su Tesisatçısı..

Hizmetlerimiz

 • Kamera İle Su Kaçağı Tespiti
 • Dinleme Cihazı İle Su Kaçağı Bulma
 • Robot İle Tıkanıklık Açma
 • Kombi Tamiri ve Petek Temizliği
 • Kombi Tesisatında Kırmadan Su Kaçağı Tamiri
 • Su Kaçağı Olup Olmadığını Nasıl Anlarız ?
 • Doğalgaz Tesisatı
Su Kaçağı Tespiti Aktepe

Aktepe Su Kaçağı Tespiti Yöntemleri

Aks tesisat olarak 2014 yılından beri Ankara sıhhi tesisat ve su kaçağı tespiti ve onarımı hizmetleri veriyoruz. Su kaçakları konusunda uzun zamandır hizmet veren aks tesisat profesyonel cihazlar ile kırmadan dökmeden su kaçağı tespiti yapıyor. Su kaçağı tespiti için kullanılan birçok yöntem vardır bu yöntemler su kaçağının hangi şekilde olduğuna bağlı olarak uygulanır. Su kaçağı tespiti yapa bilmek için kullanılan cihazları şöyle sıralaya biliriz. Termal kamera ile su kaçağı tespiti, dinleme cihazı ile su kaçağı tespiti olmak üzere bu iki yöntem en çok kullanılan yöntemlerdir. Aktepe Su Tesisatçısı

Aktepe Termal Kamera ile Su Kaçağı Tespiti

Termal kamera ile su kaçağı tespiti yöntemi en çok tercih edilen yöntemdir. Termal kameralar bizim normal göz ile göremediğimiz duvar içlerinde kalan boruların yerlerini görmemizi sağlar. Bu nedenle tesisat borularının nereden geçtiğini normal gözle rahat şekilde görebiliriz. Buda su kaçaklarını noktasal olarak tespit etmemizi sağlar. Termal kameralar bunu yaparken kamera ile görmek istediğimiz alandaki ısı farklılıklarını ayırarak cisimleri fotoğraf halinde görmemizi sağlar. Termal kameralar bir çok alanda olduğu gibi su kaçağı tespiti içinde çözüm üretmeye yardımcı oluyor. Aktepe Su Tesisatçısı.

Aktepe su tesisatı

Dinleme Cihazı İle Su Kaçağı Tespiti Aktepe

Su kaçağı tespiti için kullanılan etkili yöntemlerden diğeri ise dinleme cihazı ile su kaçağı tespiti yöntemidir. Bu yöntem genellikle temiz su yani basınçlı olan tesisatlar için kullanılır. Cihazın su sızıntısı olan bölgeye tutularak basınçla çıkan sesi duymamızı sağlar. Bu şekilde su kaçağı olan yeri noktasal olarak bulabilmemizi sağlar. Sesin geldiği noktayı termal kamera ile tarayarak borunun geçtiği noktayı tam olarak tespit edebiliriz.

Aks Tesisat & Aktepe Su Tesisatçısı

Ankara’da Aks tesisat olarak sıhhi tesisat alanında 8 yıldır hizmet firmamız yaşadığınız alanlarda oluşan su kaçaklarını, profesyonel cihazlar ile hızlı ve kesin çözüler sunuyoruz. Önceliğimiz kesinlikle güvenilir ve müşteri memnuniyeti ile güvenilir bir firma olmaktır. Son teknoloji cihazlar ile sıhhi tesisat alanında su kaçağı tespiti, robotla kırmadan tıkanıklık açma, kombi tamir ve petek temizliği tüm tadilat işlerinizde profesyonel hizmet sunuyoruz.

Termal kamera ile su kaçağı tespiti yöntemi en çok tercih edilen yöntemdir. Termal kameralar bizim normal göz ile göremediğimiz duvar içlerinde kalan boruların yerlerini görmemizi sağlar. Bu nedenle tesisat borularının nereden geçtiğini normal gözle rahat şekilde görebiliriz. Buda su kaçaklarını noktasal olarak tespit etmemizi sağlar. Termal kameralar bunu yaparken kamera ile görmek istediğimiz alandaki ısı farklılıklarını ayırarak cisimleri fotoğraf halinde görmemizi sağlar. Termal kameralar bir çok alanda olduğu gibi su kaçağı tespiti içinde çözüm üretmeye yardımcı oluyor.

Aktepe Su Tesisatçısı ekibimiz yaşadığımız alanlarda karşılaşmak istemediğimiz su sızıntıları hayatımızı olumsuz yönde hem maddi hem manevi olarak etkiliyor. Su kaçağı olduğunu anladığımız zaman almamız gereken bazı önlemler var. Su sızıntısı başladığında bula bildiği en kolay yoldan ilerlemeye başlar. Girebileceği en kolay yerlerden biriside elektrik tesisatlarıdır, su elektrik tesisatının içinde olduğu kanal çerisinde ilerleyerek ışık anahtarlarına kadar ulaşır. Bu durum lambayı yakmak için düğmeye basıldığında elektrik çarpma ihtimalini artırıyor. Bu yüzden su kaçağı olduğunda elektrik kesmek için sigortaları indirmemiz gerekmektedir.

Aktepe su kaçak tespiti

Evimizde Su Kaçağı Olup Olmadığını Nasıl Anlarız ?

Su kaçağı olduğunu düşünüyoruz çünkü su faturamız normalden fazla geliyor ama gözle görülür bir su sızıntısı yok diyorsanız. Size izah edeceğimiz yöntemi uygulamanız gerçekten bir su sızıntısı olup olmadığını öğrenmiş olacaksınız. Kesin sonuç alabilmemiz için şüphelendiğimiz yerin sayaç endeksini yazmamız gerekiyor. Daha sonra tüm muslukları kapattığımızdan emim olmamız gerekiyor ve belli bir zaman dilimi belirleyerek o zaman içerisinde suyu hiç kullanmadan sayacın endeksinin o zaman dilimi içerinde değişip değişmediğini kontrol etmemiz gerekiyor. Eğer su sayacı üzerindeki endeks değişmiş ise tesisatımızda kaçak olduğu kesin olarak anlaşılıyor. Bu tür bir su kaçağını tespitini yapmak için termal kamera ve dinleme cihazı ile kesin sonuç sunan aks tesisat olarak bizden yardım ala bilirsiniz.

Termal kamera ile su kaçağı tespiti yöntemi en çok tercih edilen yöntemdir. Termal kameralar bizim normal göz ile göremediğimiz duvar içlerinde kalan boruların yerlerini görmemizi sağlar. Bu nedenle tesisat borularının nereden geçtiğini normal gözle rahat şekilde görebiliriz. Buda su kaçaklarını noktasal olarak tespit etmemizi sağlar. Termal kameralar bunu yaparken kamera ile görmek istediğimiz alandaki ısı farklılıklarını ayırarak cisimleri fotoğraf halinde görmemizi sağlar. Termal kameralar bir çok alanda olduğu gibi su kaçağı tespiti içinde çözüm üretmeye yardımcı oluyor. Aktepe Su Tesisatçısı.

Duvarda Oluşan Su Sızıntısını Nasıl Tespit Edebiliriz ?

Duvarda oluşan su kaçağı giderek duvarınıza yayılmaya başladıysa hemen profesyonel bir tesisatçıdan yardım almanızı öneriyoruz. Bu tür sızıntıların noktasal olarak tespiti cihazlar ile mümkündür. Özellikle temiz su kaçaklarında duvardan geçen tesisatın yerini tam olarak görebilen termal kameralar ve basınçla fışkıran suyun en ince sesini duya bilen dinleme cihazları ile noktasal su kaçağı tespiti yapa biliyoruz. Aktepe Su Tesisatçısı.

Duvar İçindeki Borunun Yerinin Tespiti Nasıl Yapılır ?

Su sızıntıları genellikle duvar içlerinde oldukları için gözümüzde tesisat borusunun nereden geçtiğini bilemeyiz. Bunun için kullanılan profesyonel cihazların başında termal kameralar geliyor. Termal kameralar görmek istediğimiz alanın yüzeyine göndermiş olduğu kızılötesi ışınlar sayesinde duvar içerisindeki cisimlerin ısı farklılıklarını fotoğrafa dönüştürür. Bu sayede tesisat borusunun geçtiği yeri tam olarak göre biliriz. Termal kamera ile su kaçağı tespiti yapan firmamız her zaman hizmetinizdedir.

Kombi Tesisatı Su Kaçakları Tespiti ve Tamiri

Kombi tesisatlarında sık karşılaşılan sürekli su seviyesinin düşmesi kombi tesisatında su kaçağı olduğunu işaret eder. Kombi tesisatında olan su kaçağı ilk belirti olarak sürek bar göstergesinin düşmesi şeklindedir. Bar göstergesinin düşmesi kombi içerisinde olması gereken suyun tesisatta olan bir kaçak nedeni ile dışarıya sızdığını işaret eder. Kombi petek tesisatında olan bir kaçağı tamir etmek normal bir su tesisatında olan su kaçağını tamir etmek arasındaki fark vardır. Temiz su tesisatında olan su kaçağını kırmadan tamir etme olasılığı azdır. Kombi tesisatında olan su kaçağını ile özel bir kimyasal kullanılarak tamir etme imkanı bulunmaktadır.

Kombi Petek Temizliği Aktepe

Aktepe Su Kaçağı Tespiti Nerelerde Yapılmaktadır?

Aktepe Tesisatçısı ekibimiz, konutlarda ve işyerlerinde su kaçak tespiti yapabilmek için çeşitli yöntemlere başvurulmaktadır. Klasik yöntemlerle yapılan su kaçak tespitlerinde sızıntının bulunduğu yeri tespit edebilmek için belirli yerlerin kırılması yada sökülmesi gerekmektedir. Günümüz teknolojisi ve imkanlarıyla bu tür işlemlere gerek kalmadan su kaçak tespitini rahatlıkla yapabilmekteyiz.

Son teknoloji ile geliştirilen cihazlarla yapılan kaçak tespitlerini uzman personellerimiz gerçekleştirmektedir.  Sesli ve görüntülü şekilde su kaçağının veya sızıntının bulunduğu yer tam olarak belirlenebilmekte ve onarımlar güvenli bir şekilde yerine getirilebilmektedir. Profesyonel ekibimiz tarafından gerçekleştirilen hizmetimiz kusursuz olarak yerine getirilerek siz değerli müşterilerimizin beklentileri en üst seviyede karşılanmaktadır.

Aktepe Su Tesisatçısı ve Tıkanıklık Açma

Aktepe Su Tesisatçısı ekibimiz, gider borularındaki sızıntıları tespit edebilmek için kameralarımızı kullanırken, temiz su tesisatındaki sızıntıları da ses dalgalarıyla tespit edebilmekteyiz. Su kaçakları, duvarlarda yada fayanslarda meydana gelen su damlacıklarıyla anlaşılabilmektedir. Kimi zamanda yaşanan sızıntı gözle görülemeyebilir. Gözle görülemeyen sızıntılara ise gizli kaçak adı verilmekte ve genellikle bu kaçak komşularınızın haber vermesiyle anlaşılabilmektedir. Önceki zamanlarda bu tür sızıntıların onarımı ve ortadan kaldırılması hem zahmetli olmakta hem de maddi olarak çok fazla bütçenize yansımaktaydı. Çünkü kaçakları tespit edebilmek için bütün bir duvarların veya fayansın kırılması gerekebilmekteydi. Fakat gelişen teknolojiyle bu kaçaklar modern yöntemlerle rahatlıkla tespit edilebilmekte ve minimum maliyetle onarımı yapılabilmektedir.

Bağlum Su Tesisatçısı 0312 433 33 10 Servis

Bağlum Su Tesisatçısı

Bağlum Su Tesisatçısı ekibimiz ile sizlere daha iyi hizmet verebilmek için son teknoloji cihazlar ve işinin ehli ustalarımız ile sizden gelecek telefonları bekliyoruz. Ankara geneline kırmadan su kaçağı tespiti hizmeti veriyoruz. Su kaçağı yaşadığımız ortamlarda karşılaşmak istemediğimiz can sıkıcı arızalardan birisidir. Su kaçakları kimi zaman sıhhi tesisat yapılırken meydana gelen hatalar, kimi zaman ise aşınmalar ve çürümeler ile meydana gelen sorunlar yüzünden meydana gelir. Su kaçağı tespiti yapmak için çoğu zaman tahminler ile hareket edilir. Tahmin ile yapılan su kaçağı tespitleri çoğu zaman su sızıntısının meydana gelen ortamın komple değişmesine neden olur. Küçük bir su sızıntısı yüzünden banyo yada mutfağın komple değiştirmek hem maddi hem manevi açıdan zor bir işlemdir. Bağlum Su Tesisatçısı..

Hizmetlerimiz

 • Kamera İle Su Kaçağı Tespiti
 • Dinleme Cihazı İle Su Kaçağı Bulma
 • Robot İle Tıkanıklık Açma
 • Kombi Tamiri ve Petek Temizliği
 • Kombi Tesisatında Kırmadan Su Kaçağı Tamiri
 • Su Kaçağı Olup Olmadığını Nasıl Anlarız ?
 • Doğalgaz Tesisatı
Su Kaçağı Tespiti Bağlum

Bağlum Su Kaçağı Tespiti Yöntemleri

Aks tesisat olarak 2014 yılından beri Ankara sıhhi tesisat ve su kaçağı tespiti ve onarımı hizmetleri veriyoruz. Su kaçakları konusunda uzun zamandır hizmet veren aks tesisat profesyonel cihazlar ile kırmadan dökmeden su kaçağı tespiti yapıyor. Su kaçağı tespiti için kullanılan birçok yöntem vardır bu yöntemler su kaçağının hangi şekilde olduğuna bağlı olarak uygulanır. Su kaçağı tespiti yapa bilmek için kullanılan cihazları şöyle sıralaya biliriz. Termal kamera ile su kaçağı tespiti, dinleme cihazı ile su kaçağı tespiti olmak üzere bu iki yöntem en çok kullanılan yöntemlerdir. Bağlum Su Tesisatçısı

Bağlum Termal Kamera ile Su Kaçağı Tespiti

Termal kamera ile su kaçağı tespiti yöntemi en çok tercih edilen yöntemdir. Termal kameralar bizim normal göz ile göremediğimiz duvar içlerinde kalan boruların yerlerini görmemizi sağlar. Bu nedenle tesisat borularının nereden geçtiğini normal gözle rahat şekilde görebiliriz. Buda su kaçaklarını noktasal olarak tespit etmemizi sağlar. Termal kameralar bunu yaparken kamera ile görmek istediğimiz alandaki ısı farklılıklarını ayırarak cisimleri fotoğraf halinde görmemizi sağlar. Termal kameralar bir çok alanda olduğu gibi su kaçağı tespiti içinde çözüm üretmeye yardımcı oluyor. Bağlum Su Tesisatçısı.

Bağlum su tesisatı

Dinleme Cihazı İle Su Kaçağı Tespiti Bağlum

Su kaçağı tespiti için kullanılan etkili yöntemlerden diğeri ise dinleme cihazı ile su kaçağı tespiti yöntemidir. Bu yöntem genellikle temiz su yani basınçlı olan tesisatlar için kullanılır. Cihazın su sızıntısı olan bölgeye tutularak basınçla çıkan sesi duymamızı sağlar. Bu şekilde su kaçağı olan yeri noktasal olarak bulabilmemizi sağlar. Sesin geldiği noktayı termal kamera ile tarayarak borunun geçtiği noktayı tam olarak tespit edebiliriz.

Aks Tesisat & Bağlum Su Tesisatçısı

Ankara’da Aks tesisat olarak sıhhi tesisat alanında 8 yıldır hizmet firmamız yaşadığınız alanlarda oluşan su kaçaklarını, profesyonel cihazlar ile hızlı ve kesin çözüler sunuyoruz. Önceliğimiz kesinlikle güvenilir ve müşteri memnuniyeti ile güvenilir bir firma olmaktır. Son teknoloji cihazlar ile sıhhi tesisat alanında su kaçağı tespiti, robotla kırmadan tıkanıklık açma, kombi tamir ve petek temizliği tüm tadilat işlerinizde profesyonel hizmet sunuyoruz.

Termal kamera ile su kaçağı tespiti yöntemi en çok tercih edilen yöntemdir. Termal kameralar bizim normal göz ile göremediğimiz duvar içlerinde kalan boruların yerlerini görmemizi sağlar. Bu nedenle tesisat borularının nereden geçtiğini normal gözle rahat şekilde görebiliriz. Buda su kaçaklarını noktasal olarak tespit etmemizi sağlar. Termal kameralar bunu yaparken kamera ile görmek istediğimiz alandaki ısı farklılıklarını ayırarak cisimleri fotoğraf halinde görmemizi sağlar. Termal kameralar bir çok alanda olduğu gibi su kaçağı tespiti içinde çözüm üretmeye yardımcı oluyor.

Bağlum Su Tesisatçısı ekibimiz yaşadığımız alanlarda karşılaşmak istemediğimiz su sızıntıları hayatımızı olumsuz yönde hem maddi hem manevi olarak etkiliyor. Su kaçağı olduğunu anladığımız zaman almamız gereken bazı önlemler var. Su sızıntısı başladığında bula bildiği en kolay yoldan ilerlemeye başlar. Girebileceği en kolay yerlerden biriside elektrik tesisatlarıdır, su elektrik tesisatının içinde olduğu kanal çerisinde ilerleyerek ışık anahtarlarına kadar ulaşır. Bu durum lambayı yakmak için düğmeye basıldığında elektrik çarpma ihtimalini artırıyor. Bu yüzden su kaçağı olduğunda elektrik kesmek için sigortaları indirmemiz gerekmektedir.

Bağlum su kaçak tespiti

Evimizde Su Kaçağı Olup Olmadığını Nasıl Anlarız ?

Su kaçağı olduğunu düşünüyoruz çünkü su faturamız normalden fazla geliyor ama gözle görülür bir su sızıntısı yok diyorsanız. Size izah edeceğimiz yöntemi uygulamanız gerçekten bir su sızıntısı olup olmadığını öğrenmiş olacaksınız. Kesin sonuç alabilmemiz için şüphelendiğimiz yerin sayaç endeksini yazmamız gerekiyor. Daha sonra tüm muslukları kapattığımızdan emim olmamız gerekiyor ve belli bir zaman dilimi belirleyerek o zaman içerisinde suyu hiç kullanmadan sayacın endeksinin o zaman dilimi içerinde değişip değişmediğini kontrol etmemiz gerekiyor. Eğer su sayacı üzerindeki endeks değişmiş ise tesisatımızda kaçak olduğu kesin olarak anlaşılıyor. Bu tür bir su kaçağını tespitini yapmak için termal kamera ve dinleme cihazı ile kesin sonuç sunan aks tesisat olarak bizden yardım ala bilirsiniz.

Termal kamera ile su kaçağı tespiti yöntemi en çok tercih edilen yöntemdir. Termal kameralar bizim normal göz ile göremediğimiz duvar içlerinde kalan boruların yerlerini görmemizi sağlar. Bu nedenle tesisat borularının nereden geçtiğini normal gözle rahat şekilde görebiliriz. Buda su kaçaklarını noktasal olarak tespit etmemizi sağlar. Termal kameralar bunu yaparken kamera ile görmek istediğimiz alandaki ısı farklılıklarını ayırarak cisimleri fotoğraf halinde görmemizi sağlar. Termal kameralar bir çok alanda olduğu gibi su kaçağı tespiti içinde çözüm üretmeye yardımcı oluyor. Bağlum Su Tesisatçısı.

Duvarda Oluşan Su Sızıntısını Nasıl Tespit Edebiliriz ?

Duvarda oluşan su kaçağı giderek duvarınıza yayılmaya başladıysa hemen profesyonel bir tesisatçıdan yardım almanızı öneriyoruz. Bu tür sızıntıların noktasal olarak tespiti cihazlar ile mümkündür. Özellikle temiz su kaçaklarında duvardan geçen tesisatın yerini tam olarak görebilen termal kameralar ve basınçla fışkıran suyun en ince sesini duya bilen dinleme cihazları ile noktasal su kaçağı tespiti yapa biliyoruz. Bağlum Su Tesisatçısı.

Duvar İçindeki Borunun Yerinin Tespiti Nasıl Yapılır ?

Su sızıntıları genellikle duvar içlerinde oldukları için gözümüzde tesisat borusunun nereden geçtiğini bilemeyiz. Bunun için kullanılan profesyonel cihazların başında termal kameralar geliyor. Termal kameralar görmek istediğimiz alanın yüzeyine göndermiş olduğu kızılötesi ışınlar sayesinde duvar içerisindeki cisimlerin ısı farklılıklarını fotoğrafa dönüştürür. Bu sayede tesisat borusunun geçtiği yeri tam olarak göre biliriz. Termal kamera ile su kaçağı tespiti yapan firmamız her zaman hizmetinizdedir.

Kombi Tesisatı Su Kaçakları Tespiti ve Tamiri

Kombi tesisatlarında sık karşılaşılan sürekli su seviyesinin düşmesi kombi tesisatında su kaçağı olduğunu işaret eder. Kombi tesisatında olan su kaçağı ilk belirti olarak sürek bar göstergesinin düşmesi şeklindedir. Bar göstergesinin düşmesi kombi içerisinde olması gereken suyun tesisatta olan bir kaçak nedeni ile dışarıya sızdığını işaret eder. Kombi petek tesisatında olan bir kaçağı tamir etmek normal bir su tesisatında olan su kaçağını tamir etmek arasındaki fark vardır. Temiz su tesisatında olan su kaçağını kırmadan tamir etme olasılığı azdır. Kombi tesisatında olan su kaçağını ile özel bir kimyasal kullanılarak tamir etme imkanı bulunmaktadır.

Kombi Petek Temizliği Bağlum

Bağlum Su Kaçağı Tespiti Nerelerde Yapılmaktadır?

Bağlum Tesisatçısı ekibimiz, konutlarda ve işyerlerinde su kaçak tespiti yapabilmek için çeşitli yöntemlere başvurulmaktadır. Klasik yöntemlerle yapılan su kaçak tespitlerinde sızıntının bulunduğu yeri tespit edebilmek için belirli yerlerin kırılması yada sökülmesi gerekmektedir. Günümüz teknolojisi ve imkanlarıyla bu tür işlemlere gerek kalmadan su kaçak tespitini rahatlıkla yapabilmekteyiz.

Son teknoloji ile geliştirilen cihazlarla yapılan kaçak tespitlerini uzman personellerimiz gerçekleştirmektedir.  Sesli ve görüntülü şekilde su kaçağının veya sızıntının bulunduğu yer tam olarak belirlenebilmekte ve onarımlar güvenli bir şekilde yerine getirilebilmektedir. Profesyonel ekibimiz tarafından gerçekleştirilen hizmetimiz kusursuz olarak yerine getirilerek siz değerli müşterilerimizin beklentileri en üst seviyede karşılanmaktadır.

Bağlum Su Tesisatçısı ve Tıkanıklık Açma

Bağlum Su Tesisatçısı ekibimiz, gider borularındaki sızıntıları tespit edebilmek için kameralarımızı kullanırken, temiz su tesisatındaki sızıntıları da ses dalgalarıyla tespit edebilmekteyiz. Su kaçakları, duvarlarda yada fayanslarda meydana gelen su damlacıklarıyla anlaşılabilmektedir. Kimi zamanda yaşanan sızıntı gözle görülemeyebilir. Gözle görülemeyen sızıntılara ise gizli kaçak adı verilmekte ve genellikle bu kaçak komşularınızın haber vermesiyle anlaşılabilmektedir. Önceki zamanlarda bu tür sızıntıların onarımı ve ortadan kaldırılması hem zahmetli olmakta hem de maddi olarak çok fazla bütçenize yansımaktaydı. Çünkü kaçakları tespit edebilmek için bütün bir duvarların veya fayansın kırılması gerekebilmekteydi. Fakat gelişen teknolojiyle bu kaçaklar modern yöntemlerle rahatlıkla tespit edilebilmekte ve minimum maliyetle onarımı yapılabilmektedir.

Ostim Su Tesisatçısı 0312 433 33 10 Servis

Ostim Su Tesisatçısı

Ostim Su Tesisatçısı ekibimiz ile sizlere daha iyi hizmet verebilmek için son teknoloji cihazlar ve işinin ehli ustalarımız ile sizden gelecek telefonları bekliyoruz. Ankara geneline kırmadan su kaçağı tespiti hizmeti veriyoruz. Su kaçağı yaşadığımız ortamlarda karşılaşmak istemediğimiz can sıkıcı arızalardan birisidir. Su kaçakları kimi zaman sıhhi tesisat yapılırken meydana gelen hatalar, kimi zaman ise aşınmalar ve çürümeler ile meydana gelen sorunlar yüzünden meydana gelir. Su kaçağı tespiti yapmak için çoğu zaman tahminler ile hareket edilir. Tahmin ile yapılan su kaçağı tespitleri çoğu zaman su sızıntısının meydana gelen ortamın komple değişmesine neden olur. Küçük bir su sızıntısı yüzünden banyo yada mutfağın komple değiştirmek hem maddi hem manevi açıdan zor bir işlemdir. Ostim Su Tesisatçısı..

Hizmetlerimiz

 • Kamera İle Su Kaçağı Tespiti
 • Dinleme Cihazı İle Su Kaçağı Bulma
 • Robot İle Tıkanıklık Açma
 • Kombi Tamiri ve Petek Temizliği
 • Kombi Tesisatında Kırmadan Su Kaçağı Tamiri
 • Su Kaçağı Olup Olmadığını Nasıl Anlarız ?
 • Doğalgaz Tesisatı
Su Kaçağı Tespiti Ostim

Ostim Su Kaçağı Tespiti Yöntemleri

Aks tesisat olarak 2014 yılından beri Ankara sıhhi tesisat ve su kaçağı tespiti ve onarımı hizmetleri veriyoruz. Su kaçakları konusunda uzun zamandır hizmet veren aks tesisat profesyonel cihazlar ile kırmadan dökmeden su kaçağı tespiti yapıyor. Su kaçağı tespiti için kullanılan birçok yöntem vardır bu yöntemler su kaçağının hangi şekilde olduğuna bağlı olarak uygulanır. Su kaçağı tespiti yapa bilmek için kullanılan cihazları şöyle sıralaya biliriz. Termal kamera ile su kaçağı tespiti, dinleme cihazı ile su kaçağı tespiti olmak üzere bu iki yöntem en çok kullanılan yöntemlerdir. Ostim Su Tesisatçısı

Ostim Termal Kamera ile Su Kaçağı Tespiti

Termal kamera ile su kaçağı tespiti yöntemi en çok tercih edilen yöntemdir. Termal kameralar bizim normal göz ile göremediğimiz duvar içlerinde kalan boruların yerlerini görmemizi sağlar. Bu nedenle tesisat borularının nereden geçtiğini normal gözle rahat şekilde görebiliriz. Buda su kaçaklarını noktasal olarak tespit etmemizi sağlar. Termal kameralar bunu yaparken kamera ile görmek istediğimiz alandaki ısı farklılıklarını ayırarak cisimleri fotoğraf halinde görmemizi sağlar. Termal kameralar bir çok alanda olduğu gibi su kaçağı tespiti içinde çözüm üretmeye yardımcı oluyor. Ostim Su Tesisatçısı.

Ostim su tesisatı

Dinleme Cihazı İle Su Kaçağı Tespiti Ostim

Su kaçağı tespiti için kullanılan etkili yöntemlerden diğeri ise dinleme cihazı ile su kaçağı tespiti yöntemidir. Bu yöntem genellikle temiz su yani basınçlı olan tesisatlar için kullanılır. Cihazın su sızıntısı olan bölgeye tutularak basınçla çıkan sesi duymamızı sağlar. Bu şekilde su kaçağı olan yeri noktasal olarak bulabilmemizi sağlar. Sesin geldiği noktayı termal kamera ile tarayarak borunun geçtiği noktayı tam olarak tespit edebiliriz.

Aks Tesisat & Ostim Su Tesisatçısı

Ankara’da Aks tesisat olarak sıhhi tesisat alanında 8 yıldır hizmet firmamız yaşadığınız alanlarda oluşan su kaçaklarını, profesyonel cihazlar ile hızlı ve kesin çözüler sunuyoruz. Önceliğimiz kesinlikle güvenilir ve müşteri memnuniyeti ile güvenilir bir firma olmaktır. Son teknoloji cihazlar ile sıhhi tesisat alanında su kaçağı tespiti, robotla kırmadan tıkanıklık açma, kombi tamir ve petek temizliği tüm tadilat işlerinizde profesyonel hizmet sunuyoruz.

Termal kamera ile su kaçağı tespiti yöntemi en çok tercih edilen yöntemdir. Termal kameralar bizim normal göz ile göremediğimiz duvar içlerinde kalan boruların yerlerini görmemizi sağlar. Bu nedenle tesisat borularının nereden geçtiğini normal gözle rahat şekilde görebiliriz. Buda su kaçaklarını noktasal olarak tespit etmemizi sağlar. Termal kameralar bunu yaparken kamera ile görmek istediğimiz alandaki ısı farklılıklarını ayırarak cisimleri fotoğraf halinde görmemizi sağlar. Termal kameralar bir çok alanda olduğu gibi su kaçağı tespiti içinde çözüm üretmeye yardımcı oluyor.

Ostim Su Tesisatçısı ekibimiz yaşadığımız alanlarda karşılaşmak istemediğimiz su sızıntıları hayatımızı olumsuz yönde hem maddi hem manevi olarak etkiliyor. Su kaçağı olduğunu anladığımız zaman almamız gereken bazı önlemler var. Su sızıntısı başladığında bula bildiği en kolay yoldan ilerlemeye başlar. Girebileceği en kolay yerlerden biriside elektrik tesisatlarıdır, su elektrik tesisatının içinde olduğu kanal çerisinde ilerleyerek ışık anahtarlarına kadar ulaşır. Bu durum lambayı yakmak için düğmeye basıldığında elektrik çarpma ihtimalini artırıyor. Bu yüzden su kaçağı olduğunda elektrik kesmek için sigortaları indirmemiz gerekmektedir.

Ostim su kaçak tespiti

Evimizde Su Kaçağı Olup Olmadığını Nasıl Anlarız ?

Su kaçağı olduğunu düşünüyoruz çünkü su faturamız normalden fazla geliyor ama gözle görülür bir su sızıntısı yok diyorsanız. Size izah edeceğimiz yöntemi uygulamanız gerçekten bir su sızıntısı olup olmadığını öğrenmiş olacaksınız. Kesin sonuç alabilmemiz için şüphelendiğimiz yerin sayaç endeksini yazmamız gerekiyor. Daha sonra tüm muslukları kapattığımızdan emim olmamız gerekiyor ve belli bir zaman dilimi belirleyerek o zaman içerisinde suyu hiç kullanmadan sayacın endeksinin o zaman dilimi içerinde değişip değişmediğini kontrol etmemiz gerekiyor. Eğer su sayacı üzerindeki endeks değişmiş ise tesisatımızda kaçak olduğu kesin olarak anlaşılıyor. Bu tür bir su kaçağını tespitini yapmak için termal kamera ve dinleme cihazı ile kesin sonuç sunan aks tesisat olarak bizden yardım ala bilirsiniz.

Termal kamera ile su kaçağı tespiti yöntemi en çok tercih edilen yöntemdir. Termal kameralar bizim normal göz ile göremediğimiz duvar içlerinde kalan boruların yerlerini görmemizi sağlar. Bu nedenle tesisat borularının nereden geçtiğini normal gözle rahat şekilde görebiliriz. Buda su kaçaklarını noktasal olarak tespit etmemizi sağlar. Termal kameralar bunu yaparken kamera ile görmek istediğimiz alandaki ısı farklılıklarını ayırarak cisimleri fotoğraf halinde görmemizi sağlar. Termal kameralar bir çok alanda olduğu gibi su kaçağı tespiti içinde çözüm üretmeye yardımcı oluyor. Ostim Su Tesisatçısı.

Duvarda Oluşan Su Sızıntısını Nasıl Tespit Edebiliriz ?

Duvarda oluşan su kaçağı giderek duvarınıza yayılmaya başladıysa hemen profesyonel bir tesisatçıdan yardım almanızı öneriyoruz. Bu tür sızıntıların noktasal olarak tespiti cihazlar ile mümkündür. Özellikle temiz su kaçaklarında duvardan geçen tesisatın yerini tam olarak görebilen termal kameralar ve basınçla fışkıran suyun en ince sesini duya bilen dinleme cihazları ile noktasal su kaçağı tespiti yapa biliyoruz. Ostim Su Tesisatçısı.

Duvar İçindeki Borunun Yerinin Tespiti Nasıl Yapılır ?

Su sızıntıları genellikle duvar içlerinde oldukları için gözümüzde tesisat borusunun nereden geçtiğini bilemeyiz. Bunun için kullanılan profesyonel cihazların başında termal kameralar geliyor. Termal kameralar görmek istediğimiz alanın yüzeyine göndermiş olduğu kızılötesi ışınlar sayesinde duvar içerisindeki cisimlerin ısı farklılıklarını fotoğrafa dönüştürür. Bu sayede tesisat borusunun geçtiği yeri tam olarak göre biliriz. Termal kamera ile su kaçağı tespiti yapan firmamız her zaman hizmetinizdedir.

Kombi Tesisatı Su Kaçakları Tespiti ve Tamiri

Kombi tesisatlarında sık karşılaşılan sürekli su seviyesinin düşmesi kombi tesisatında su kaçağı olduğunu işaret eder. Kombi tesisatında olan su kaçağı ilk belirti olarak sürek bar göstergesinin düşmesi şeklindedir. Bar göstergesinin düşmesi kombi içerisinde olması gereken suyun tesisatta olan bir kaçak nedeni ile dışarıya sızdığını işaret eder. Kombi petek tesisatında olan bir kaçağı tamir etmek normal bir su tesisatında olan su kaçağını tamir etmek arasındaki fark vardır. Temiz su tesisatında olan su kaçağını kırmadan tamir etme olasılığı azdır. Kombi tesisatında olan su kaçağını ile özel bir kimyasal kullanılarak tamir etme imkanı bulunmaktadır.

Kombi Petek Temizliği Ostim

Ostim Su Kaçağı Tespiti Nerelerde Yapılmaktadır?

Ostim Tesisatçısı ekibimiz, konutlarda ve işyerlerinde su kaçak tespiti yapabilmek için çeşitli yöntemlere başvurulmaktadır. Klasik yöntemlerle yapılan su kaçak tespitlerinde sızıntının bulunduğu yeri tespit edebilmek için belirli yerlerin kırılması yada sökülmesi gerekmektedir. Günümüz teknolojisi ve imkanlarıyla bu tür işlemlere gerek kalmadan su kaçak tespitini rahatlıkla yapabilmekteyiz.

Son teknoloji ile geliştirilen cihazlarla yapılan kaçak tespitlerini uzman personellerimiz gerçekleştirmektedir.  Sesli ve görüntülü şekilde su kaçağının veya sızıntının bulunduğu yer tam olarak belirlenebilmekte ve onarımlar güvenli bir şekilde yerine getirilebilmektedir. Profesyonel ekibimiz tarafından gerçekleştirilen hizmetimiz kusursuz olarak yerine getirilerek siz değerli müşterilerimizin beklentileri en üst seviyede karşılanmaktadır.

Ostim Su Tasisatçısı ve Tıkanıklık Açma

Ostim Su Tesisatçısı ekibimiz, gider borularındaki sızıntıları tespit edebilmek için kameralarımızı kullanırken, temiz su tesisatındaki sızıntıları da ses dalgalarıyla tespit edebilmekteyiz. Su kaçakları, duvarlarda yada fayanslarda meydana gelen su damlacıklarıyla anlaşılabilmektedir. Kimi zamanda yaşanan sızıntı gözle görülemeyebilir. Gözle görülemeyen sızıntılara ise gizli kaçak adı verilmekte ve genellikle bu kaçak komşularınızın haber vermesiyle anlaşılabilmektedir. Önceki zamanlarda bu tür sızıntıların onarımı ve ortadan kaldırılması hem zahmetli olmakta hem de maddi olarak çok fazla bütçenize yansımaktaydı. Çünkü kaçakları tespit edebilmek için bütün bir duvarların veya fayansın kırılması gerekebilmekteydi. Fakat gelişen teknolojiyle bu kaçaklar modern yöntemlerle rahatlıkla tespit edilebilmekte ve minimum maliyetle onarımı yapılabilmektedir.

Cevizlidere Tıkanıklık Açma – Tuvalet Tıkanıklığı Açma Ankara 0312 433 33 10

Cevizlidere Tıkanıklık Açma

Cevizlidere Tıkanıklık Açma

Robot ile Kırmadan Kanal Tuvalet Lavabo Açma Servisi

 • Tıkanık Açma
 • Tuvalet Tıkanığı Açma
 • Lavabo Tıkanıklığı Açma
 • Banyo Gideri Tıkanıklığı Açma
 • Su Kaçağı Tsepiti
 • Petek Temizliği

Cevizlidere Tıkanıklık Açma – Robot İle Tıkanıklık Açma

Tuvalet tıkanıkları genel olarak yetersiz pimaş meylinde zamanla biriken pisliklerden veya pimaş içerisine atılan yabancı maddelerden dolayı tıkanma meydana gelir. Tüm tuvaletlerde aynı atık soruları ile karşılaşmak mümkündür. Robot ile tıkanık açma amacı tıkanan pimaş içerisindeki maddeyi hiç bir kırılmadan robot ile almaktır.. Cevizlidere Tıkanıklık Açma

Cevizlidere tıkanıklık Açma

Tuvalet Tıkanıklığı Açma Çankaya – Cevizlidere Tıkanıklık Açma

Pik, pimaş borularda sıkışan cisimleri, kırmadan robot ile profesyonel olarak çıkaran firmadır. Termal kamera ile tıkanığın olduğu bölgeyi tespit ederek sorunlu tuvalet gideri açma işlemini yapan tecrübeli bir firmadır. Tuvalete atılan yapancı cisimler, ıslak mendil, havlu kağıtların ve temizlik kovasının içerisinden yanlışlıkla gidere kaçan temizlik bezleri gibi bir çok olasılık tuvalet tıkanıklığına neden olabilir. Bu gibi tuvalet tıkanıklığı açma sorunları artık sorun olmaktan çıktı ve kesin sonuçlar alabileceğimiz yöntemler sayesinde kortuğumuzdan daha kolay şekilde çözüle bilir. Cevizlidere Tıkanıklık Açma

Klozet Tıkanıklığı Açma Çankaya – Cevizlidere Tıkanıklık Açma

Klozetlerde meydana gelen tıkanık problemlerini klozetlere özel aparatlar ile etrafı kirletmeden profesyonel olarak açıyoruz. Klozet tıkanıklığı açma Çankaya tıkanıklığa neden olan cisim yada sorunları kırmadan açar.

Lavabo Tıkanıklığı Açma Öveçler

Lavabolarda oluşan tıkanıklar gider içerisine kaçan yabancı cisimlerin birikmesi nedeni ile meydana gelir. Gider içerisine kaçan yabancı cisimler pimaşın dirsek yada meyil az olan kısımlarda zaman içerisinde çoğalarak tıkanmasına neden olur. Çankaya lavabo açma servisi olan firmamız profesyonel makine ve aparatlar ile hiç bir yere zarar vermeden, kirletmeden kesin çözümü sunuyor.

Gider Tıkanıklıkları Nelerdir ve Nasıl Önlemler Alınmalı ?

Genel olarak karşımıza çıkan tıkanmaların sebebi olarak yabancı cisimler yer almaktadır. Bu cisimler giderde birikerek suyun akışı azaltır ve tıkanmalarla birlikte taşmalara da  neden olur. Bu tür problemleri çözebilmek için birçok yöntemin tercih edilebildiğini bilmekteyiz. Öncelikle giderdeki sorunun tespit edilebilmesi gerektiğinden tıkanan lavaboların doğru bir şekilde temizlenerek, giderin açılabilmesi için ekibimizden destek alabilirsiniz. Günün her saatinde siz değerli müşterilerimize hizmet veren firmamız 24 saat destek anlayışıyla çalışmaktadır. Cevizlidere Tıkanıklık Açma

Yemek atıkları, tuvalet kağıtları, saç ve kıl gibi diğer atıklar genelde giderlerin tıkanmasına neden olabilmektedir. Bu yüzden firmamız tıkanıklık açma çözümlerinde bulunurken sizlere uyarılarda bulunarak bu tür maddeleri giderlerinize atmamanız gerektiğini bildirmektedir. Çünkü bu şekilde kullanılan lavabolarda tıkanıklıkların giderilmesi daha da zor bir hale gelebilmektedir. Her zaman ihtiyaç duyduğunuzda sizlerin yardımınıza koşacak olan uzman ekiplerimiz ihtiyaç duyduğunuz her türlü durumda sizlere kesin çözüm ve uygun fiyat ile hizmet verecektir.

Su kaçağı Tespiti Cevizlidere

Tıkanıklık Açma Ankara ve Tuvalet Tıkanıklığı Açma

Özellikle tuvaletlerde yaşanabilen olası sorunlar gündeme geldiğinde ise tuvalet kağıtları gibi atıklarında tıkanıklığa sebebiyet verdiği bilinmektedir. O yüzden tuvalete bu tür atıkları atmamanıztavsiye edilmektedir. Bulaşık yıkarken de yemek artıkları çöpe döktükten sonra yıkamaya geçmeniz lavabo giderlerinizi temiz tutabilmeniz için önem arz etmektedir. Banyolarda ise kıl ve saç temizliği yapılabilmekte ve giderde biriken bu atıklar zaman içinde tıkanmalara neden olabilmektedir. Bu tür sorunlarla karşılaşmanız durumunda firmamız ile iletişime geçerek en kısa zamanda sizlere hizmet vermemizi sağlamalısınız. Cevizlidere Tıkanıklık Açma

Cevizlidere Tıkanıklık Açma ekibimiz; banyo, mutfak ve tuvaletlerinizde yaşanan her türlü tesisat problemlerinde sizlere en kısa sürede destekte bulunmamız gerektiğinde herhangi bir paniğe kapılmadan bizlere ulaşabilirsiniz. Genellikle bir tıkanıklık söz konusu olduğunda bütün evi saran bir kokuya maruz kalmaktasınız. Bu tür kötü durumlarla karşılaşmamak için ve en iyi çözümlerle sonuç alabilmek için firmamız tüm tesisat işlerinizde sizlere en kısa zamanda hizmet verecektir. Yaşam alanlarınızın kaliteli ve güvenli bir şekilde iyileştirebilmek ve kalıcı çözümler bulabilmek için haftanın her günü arayabilir ve hizmet alabilirsiniz.

Batıkent Su Tesisatçısı 0312 433 33 10 Servis

Batıkent Su Tesisatçısı

Batıkent Su Tesisatçısı ekibimiz ile sizlere daha iyi hizmet verebilmek için son teknoloji cihazlar ve işinin ehli ustalarımız ile sizden gelecek telefonları bekliyoruz. Ankara geneline kırmadan su kaçağı tespiti hizmeti veriyoruz. Su kaçağı yaşadığımız ortamlarda karşılaşmak istemediğimiz can sıkıcı arızalardan birisidir. Su kaçakları kimi zaman sıhhi tesisat yapılırken meydana gelen hatalar, kimi zaman ise aşınmalar ve çürümeler ile meydana gelen sorunlar yüzünden meydana gelir. Su kaçağı tespiti yapmak için çoğu zaman tahminler ile hareket edilir. Tahmin ile yapılan su kaçağı tespitleri çoğu zaman su sızıntısının meydana gelen ortamın komple değişmesine neden olur. Küçük bir su sızıntısı yüzünden banyo yada mutfağın komple değiştirmek hem maddi hem manevi açıdan zor bir işlemdir. Batıkent Su Tesisatçısı..

Hizmetlerimiz

 • Kamera İle Su Kaçağı Tespiti
 • Dinleme Cihazı İle Su Kaçağı Bulma
 • Robot İle Tıkanıklık Açma
 • Kombi Tamiri ve Petek Temizliği
 • Kombi Tesisatında Kırmadan Su Kaçağı Tamiri
 • Su Kaçağı Olup Olmadığını Nasıl Anlarız ?
 • Doğalgaz Tesisatı
Su Kaçağı Tespiti Batıkent

Su Kaçağı Tespiti Yöntemleri

Aks tesisat olarak 2014 yılından beri Ankara sıhhi tesisat ve su kaçağı tespiti ve onarımı hizmetleri veriyoruz. Su kaçakları konusunda uzun zamandır hizmet veren aks tesisat profesyonel cihazlar ile kırmadan dökmeden su kaçağı tespiti yapıyor. Su kaçağı tespiti için kullanılan birçok yöntem vardır bu yöntemler su kaçağının hangi şekilde olduğuna bağlı olarak uygulanır. Su kaçağı tespiti yapa bilmek için kullanılan cihazları şöyle sıralaya biliriz. Termal kamera ile su kaçağı tespiti, dinleme cihazı ile su kaçağı tespiti olmak üzere bu iki yöntem en çok kullanılan yöntemlerdir. Batıkent Su Tesisatçısı

Batıkent Termal Kamera ile Su Kaçağı Tespiti

Termal kamera ile su kaçağı tespiti yöntemi en çok tercih edilen yöntemdir. Termal kameralar bizim normal göz ile göremediğimiz duvar içlerinde kalan boruların yerlerini görmemizi sağlar. Bu nedenle tesisat borularının nereden geçtiğini normal gözle rahat şekilde görebiliriz. Buda su kaçaklarını noktasal olarak tespit etmemizi sağlar. Termal kameralar bunu yaparken kamera ile görmek istediğimiz alandaki ısı farklılıklarını ayırarak cisimleri fotoğraf halinde görmemizi sağlar. Termal kameralar bir çok alanda olduğu gibi su kaçağı tespiti içinde çözüm üretmeye yardımcı oluyor. Batıkent Su Tesisatçısı.

Batıkent su tesisatı

Dinleme Cihazı İle Su Kaçağı Tespiti Batıkent

Su kaçağı tespiti için kullanılan etkili yöntemlerden diğeri ise dinleme cihazı ile su kaçağı tespiti yöntemidir. Bu yöntem genellikle temiz su yani basınçlı olan tesisatlar için kullanılır. Cihazın su sızıntısı olan bölgeye tutularak basınçla çıkan sesi duymamızı sağlar. Bu şekilde su kaçağı olan yeri noktasal olarak bulabilmemizi sağlar. Sesin geldiği noktayı termal kamera ile tarayarak borunun geçtiği noktayı tam olarak tespit edebiliriz.

Aks Tesisat & Batıkent Su Tesisatçısı

Ankara’da Aks tesisat olarak sıhhi tesisat alanında 8 yıldır hizmet firmamız yaşadığınız alanlarda oluşan su kaçaklarını, profesyonel cihazlar ile hızlı ve kesin çözüler sunuyoruz. Önceliğimiz kesinlikle güvenilir ve müşteri memnuniyeti ile güvenilir bir firma olmaktır. Son teknoloji cihazlar ile sıhhi tesisat alanında su kaçağı tespiti, robotla kırmadan tıkanıklık açma, kombi tamir ve petek temizliği tüm tadilat işlerinizde profesyonel hizmet sunuyoruz.

Termal kamera ile su kaçağı tespiti yöntemi en çok tercih edilen yöntemdir. Termal kameralar bizim normal göz ile göremediğimiz duvar içlerinde kalan boruların yerlerini görmemizi sağlar. Bu nedenle tesisat borularının nereden geçtiğini normal gözle rahat şekilde görebiliriz. Buda su kaçaklarını noktasal olarak tespit etmemizi sağlar. Termal kameralar bunu yaparken kamera ile görmek istediğimiz alandaki ısı farklılıklarını ayırarak cisimleri fotoğraf halinde görmemizi sağlar. Termal kameralar bir çok alanda olduğu gibi su kaçağı tespiti içinde çözüm üretmeye yardımcı oluyor.

Batıkent Su Tesisatçısı ekibimiz yaşadığımız alanlarda karşılaşmak istemediğimiz su sızıntıları hayatımızı olumsuz yönde hem maddi hem manevi olarak etkiliyor. Su kaçağı olduğunu anladığımız zaman almamız gereken bazı önlemler var. Su sızıntısı başladığında bula bildiği en kolay yoldan ilerlemeye başlar. Girebileceği en kolay yerlerden biriside elektrik tesisatlarıdır, su elektrik tesisatının içinde olduğu kanal çerisinde ilerleyerek ışık anahtarlarına kadar ulaşır. Bu durum lambayı yakmak için düğmeye basıldığında elektrik çarpma ihtimalini artırıyor. Bu yüzden su kaçağı olduğunda elektrik kesmek için sigortaları indirmemiz gerekmektedir.

Batıkent su kaçak tespiti

Evimizde Su Kaçağı Olup Olmadığını Nasıl Anlarız ?

Su kaçağı olduğunu düşünüyoruz çünkü su faturamız normalden fazla geliyor ama gözle görülür bir su sızıntısı yok diyorsanız. Size izah edeceğimiz yöntemi uygulamanız gerçekten bir su sızıntısı olup olmadığını öğrenmiş olacaksınız. Kesin sonuç alabilmemiz için şüphelendiğimiz yerin sayaç endeksini yazmamız gerekiyor. Daha sonra tüm muslukları kapattığımızdan emim olmamız gerekiyor ve belli bir zaman dilimi belirleyerek o zaman içerisinde suyu hiç kullanmadan sayacın endeksinin o zaman dilimi içerinde değişip değişmediğini kontrol etmemiz gerekiyor. Eğer su sayacı üzerindeki endeks değişmiş ise tesisatımızda kaçak olduğu kesin olarak anlaşılıyor. Bu tür bir su kaçağını tespitini yapmak için termal kamera ve dinleme cihazı ile kesin sonuç sunan aks tesisat olarak bizden yardım ala bilirsiniz.

Termal kamera ile su kaçağı tespiti yöntemi en çok tercih edilen yöntemdir. Termal kameralar bizim normal göz ile göremediğimiz duvar içlerinde kalan boruların yerlerini görmemizi sağlar. Bu nedenle tesisat borularının nereden geçtiğini normal gözle rahat şekilde görebiliriz. Buda su kaçaklarını noktasal olarak tespit etmemizi sağlar. Termal kameralar bunu yaparken kamera ile görmek istediğimiz alandaki ısı farklılıklarını ayırarak cisimleri fotoğraf halinde görmemizi sağlar. Termal kameralar bir çok alanda olduğu gibi su kaçağı tespiti içinde çözüm üretmeye yardımcı oluyor. Batıkent Su Tesisatçısı.

Duvarda Oluşan Su Sızıntısını Nasıl Tespit Edebiliriz ?

Duvarda oluşan su kaçağı giderek duvarınıza yayılmaya başladıysa hemen profesyonel bir tesisatçıdan yardım almanızı öneriyoruz. Bu tür sızıntıların noktasal olarak tespiti cihazlar ile mümkündür. Özellikle temiz su kaçaklarında duvardan geçen tesisatın yerini tam olarak görebilen termal kameralar ve basınçla fışkıran suyun en ince sesini duya bilen dinleme cihazları ile noktasal su kaçağı tespiti yapa biliyoruz. Batıkent Su Tesisatçısı.

Duvar İçindeki Borunun Yerinin Tespiti Nasıl Yapılır ?

Su sızıntıları genellikle duvar içlerinde oldukları için gözümüzde tesisat borusunun nereden geçtiğini bilemeyiz. Bunun için kullanılan profesyonel cihazların başında termal kameralar geliyor. Termal kameralar görmek istediğimiz alanın yüzeyine göndermiş olduğu kızılötesi ışınlar sayesinde duvar içerisindeki cisimlerin ısı farklılıklarını fotoğrafa dönüştürür. Bu sayede tesisat borusunun geçtiği yeri tam olarak göre biliriz. Termal kamera ile su kaçağı tespiti yapan firmamız her zaman hizmetinizdedir.

Kombi Tesisatı Su Kaçakları Tespiti ve Tamiri

Kombi tesisatlarında sık karşılaşılan sürekli su seviyesinin düşmesi kombi tesisatında su kaçağı olduğunu işaret eder. Kombi tesisatında olan su kaçağı ilk belirti olarak sürek bar göstergesinin düşmesi şeklindedir. Bar göstergesinin düşmesi kombi içerisinde olması gereken suyun tesisatta olan bir kaçak nedeni ile dışarıya sızdığını işaret eder. Kombi petek tesisatında olan bir kaçağı tamir etmek normal bir su tesisatında olan su kaçağını tamir etmek arasındaki fark vardır. Temiz su tesisatında olan su kaçağını kırmadan tamir etme olasılığı azdır. Kombi tesisatında olan su kaçağını ile özel bir kimyasal kullanılarak tamir etme imkanı bulunmaktadır.

Kombi Petek Temizliği Batıkent

Su Kaçağı Tespiti Nerelerde Yapılmaktadır?

Batıkent Su Tesisatçısı ekibimiz, konutlarda ve işyerlerinde su kaçak tespiti yapabilmek için çeşitli yöntemlere başvurulmaktadır. Klasik yöntemlerle yapılan su kaçak tespitlerinde sızıntının bulunduğu yeri tespit edebilmek için belirli yerlerin kırılması yada sökülmesi gerekmektedir. Günümüz teknolojisi ve imkanlarıyla bu tür işlemlere gerek kalmadan su kaçak tespitini rahatlıkla yapabilmekteyiz.

Son teknoloji ile geliştirilen cihazlarla yapılan kaçak tespitlerini uzman personellerimiz gerçekleştirmektedir.  Sesli ve görüntülü şekilde su kaçağının veya sızıntının bulunduğu yer tam olarak belirlenebilmekte ve onarımlar güvenli bir şekilde yerine getirilebilmektedir. Profesyonel ekibimiz tarafından gerçekleştirilen hizmetimiz kusursuz olarak yerine getirilerek siz değerli müşterilerimizin beklentileri en üst seviyede karşılanmaktadır.

Demetevler Su Tesisatçısı ve Tıkanıklık Açma

Demetevler Su Tesisatçısı ekibimiz, gider borularındaki sızıntıları tespit edebilmek için kameralarımızı kullanırken, temiz su tesisatındaki sızıntıları da ses dalgalarıyla tespit edebilmekteyiz. Su kaçakları, duvarlarda yada fayanslarda meydana gelen su damlacıklarıyla anlaşılabilmektedir. Kimi zamanda yaşanan sızıntı gözle görülemeyebilir. Gözle görülemeyen sızıntılara ise gizli kaçak adı verilmekte ve genellikle bu kaçak komşularınızın haber vermesiyle anlaşılabilmektedir. Önceki zamanlarda bu tür sızıntıların onarımı ve ortadan kaldırılması hem zahmetli olmakta hem de maddi olarak çok fazla bütçenize yansımaktaydı. Çünkü kaçakları tespit edebilmek için bütün bir duvarların veya fayansın kırılması gerekebilmekteydi. Fakat gelişen teknolojiyle bu kaçaklar modern yöntemlerle rahatlıkla tespit edilebilmekte ve minimum maliyetle onarımı yapılabilmektedir.

Ayrancı Tıkanıklık Açma – Tuvalet Tıkanıklığı Açma Ankara 0312 433 33 10

Ayrancı Tıkanıklık Açma

Ayrancı Tıkanıklık Açma

Robot ile Kırmadan Kanal Tuvalet Lavabo Açma Servisi

 • Tıkanık Açma
 • Tuvalet Tıkanığı Açma
 • Lavabo Tıkanıklığı Açma
 • Banyo Gideri Tıkanıklığı Açma
 • Su Kaçağı Tsepiti
 • Petek Temizliği

Ayrancı Tıkanıklık Açma – Robot İle Tıkanıklık Açma

Tuvalet tıkanıkları genel olarak yetersiz pimaş meylinde zamanla biriken pisliklerden veya pimaş içerisine atılan yabancı maddelerden dolayı tıkanma meydana gelir. Tüm tuvaletlerde aynı atık soruları ile karşılaşmak mümkündür. Robot ile tıkanık açma amacı tıkanan pimaş içerisindeki maddeyi hiç bir kırılmadan robot ile almaktır.. Ayrancı Tıkanıklık Açma

Dikmen tıkanıklık Açma

Tuvalet Tıkanıklığı Açma Çankaya – Ayrancı Tıkanıklık Açma

Pik, pimaş borularda sıkışan cisimleri, kırmadan robot ile profesyonel olarak çıkaran firmadır. Termal kamera ile tıkanığın olduğu bölgeyi tespit ederek sorunlu tuvalet gideri açma işlemini yapan tecrübeli bir firmadır. Tuvalete atılan yapancı cisimler, ıslak mendil, havlu kağıtların ve temizlik kovasının içerisinden yanlışlıkla gidere kaçan temizlik bezleri gibi bir çok olasılık tuvalet tıkanıklığına neden olabilir. Bu gibi tuvalet tıkanıklığı açma sorunları artık sorun olmaktan çıktı ve kesin sonuçlar alabileceğimiz yöntemler sayesinde kortuğumuzdan daha kolay şekilde çözüle bilir. Ayrancı Tıkanıklık Açma

Klozet Tıkanıklığı Açma Çankaya – Ayrancı Tıkanıklık Açma

Klozetlerde meydana gelen tıkanık problemlerini klozetlere özel aparatlar ile etrafı kirletmeden profesyonel olarak açıyoruz. Klozet tıkanıklığı açma Çankaya tıkanıklığa neden olan cisim yada sorunları kırmadan açar.

Lavabo Tıkanıklığı Açma Çankaya

Lavabolarda oluşan tıkanıklar gider içerisine kaçan yabancı cisimlerin birikmesi nedeni ile meydana gelir. Gider içerisine kaçan yabancı cisimler pimaşın dirsek yada meyil az olan kısımlarda zaman içerisinde çoğalarak tıkanmasına neden olur. Çankaya lavabo açma servisi olan firmamız profesyonel makine ve aparatlar ile hiç bir yere zarar vermeden, kirletmeden kesin çözümü sunuyor.

Gider Tıkanıklıkları Nelerdir ve Nasıl Önlemler Alınmalı ?

Genel olarak karşımıza çıkan tıkanmaların sebebi olarak yabancı cisimler yer almaktadır. Bu cisimler giderde birikerek suyun akışı azaltır ve tıkanmalarla birlikte taşmalara da  neden olur. Bu tür problemleri çözebilmek için birçok yöntemin tercih edilebildiğini bilmekteyiz. Öncelikle giderdeki sorunun tespit edilebilmesi gerektiğinden tıkanan lavaboların doğru bir şekilde temizlenerek, giderin açılabilmesi için ekibimizden destek alabilirsiniz. Günün her saatinde siz değerli müşterilerimize hizmet veren firmamız 24 saat destek anlayışıyla çalışmaktadır. Ayrancı Tıkanıklık Açma

Yemek atıkları, tuvalet kağıtları, saç ve kıl gibi diğer atıklar genelde giderlerin tıkanmasına neden olabilmektedir. Bu yüzden firmamız tıkanıklık açma çözümlerinde bulunurken sizlere uyarılarda bulunarak bu tür maddeleri giderlerinize atmamanız gerektiğini bildirmektedir. Çünkü bu şekilde kullanılan lavabolarda tıkanıklıkların giderilmesi daha da zor bir hale gelebilmektedir. Her zaman ihtiyaç duyduğunuzda sizlerin yardımınıza koşacak olan uzman ekiplerimiz ihtiyaç duyduğunuz her türlü durumda sizlere kesin çözüm ve uygun fiyat ile hizmet verecektir.

Su kaçağı Tespiti Balgat

Tıkanıklık Açma Ankara ve Tuvalet Tıkanıklığı Açma

Özellikle tuvaletlerde yaşanabilen olası sorunlar gündeme geldiğinde ise tuvalet kağıtları gibi atıklarında tıkanıklığa sebebiyet verdiği bilinmektedir. O yüzden tuvalete bu tür atıkları atmamanız tavsiye edilmektedir. Bulaşık yıkarken de yemek artıkları çöpe döktükten sonra yıkamaya geçmeniz lavabo giderlerinizi temiz tutabilmeniz için önem arz etmektedir. Banyolarda ise kıl ve saç temizliği yapılabilmekte ve giderde biriken bu atıklar zaman içinde tıkanmalara neden olabilmektedir. Bu tür sorunlarla karşılaşmanız durumunda firmamız ile iletişime geçerek en kısa zamanda sizlere hizmet vermemizi sağlamalısınız. Ayrancı Tıkanıklık Açma

Çankaya Tıkanıklık Açma ekibimiz; banyo, mutfak ve tuvaletlerinizde yaşanan her türlü tesisat problemlerinde sizlere en kısa sürede destekte bulunmamız gerektiğinde herhangi bir paniğe kapılmadan bizlere ulaşabilirsiniz. Genellikle bir tıkanıklık söz konusu olduğunda bütün evi saran bir kokuya maruz kalmaktasınız. Bu tür kötü durumlarla karşılaşmamak için ve en iyi çözümlerle sonuç alabilmek için firmamız tüm tesisat işlerinizde sizlere en kısa zamanda hizmet verecektir. Yaşam alanlarınızın kaliteli ve güvenli bir şekilde iyileştirebilmek ve kalıcı çözümler bulabilmek için haftanın her günü arayabilir ve hizmet alabilirsiniz.